Kongres ASI Polska w Jeleniej Górze

Drogie siostry i bracia w Chrystusie!

Mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w misyjnym kongresie ASI Polska, który odbędzie się w Jeleniej Górze w dniach 29-30.09.2023. Adwentystyczne Stowarzyszenie Inicjatyw (ASI) jest organizacją wspierającą Adwentystów w rozwijaniu i dofinasowaniu projektów misyjnych od kilkunastu lat. Ludzie niezatrudnieni w Kościele mają możliwość realizacji projektów misyjnych zleconych im przez Boga dzięki wsparciu finansowemu braci i sióstr. Przyświeca nam zawsze ten sam cel – głoszenie ewangelii wiecznej zagubionym ludziom.

Kiedy czytamy historie bohaterów wiary albo czytamy niezwykłe doświadczenia misyjne naszych braci i sióstr w trakcie sobotnich nabożeństw, nieraz pojawia się pragnienie „też bym tak chciał”. W ślad za tym pragnieniem nieraz pojawią się pytania: „tylko jak mam współpracować z Bogiem” albo „jak działać na rzecz zbawiania ludzi” lub „czy ja się w ogóle do tego wszystkiego nadaję”?

Odpowiedzią na te pytania jest tegoroczny kongres ASI zatytułowany „Synergia”. Głównym mówcą będzie lider szkoły misyjnej Matteson Mission School w Norwegii oraz wiceprezes Outpost Centers International (OCI), Jeremy Zwicker. Kongres odbędzie się 29-30.09.2023 r. w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Panieńskiej 36 w Jeleniej Górze. W trakcie kongresu będziemy dzielić się doświadczeniami z różnych projektów misyjnych oraz poznamy nowe projekty misyjne, na które będziemy zbierać fundusze, żeby je dofinansować.

W tym roku nie ma opłaty kongresowej. Płatne jest wyłącznie wyżywienie. Posiłki zostaną przygotowane przez zespół siostry Renaty Parmy. Zamówienia jedzenia można dokonać wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny. Zapisy na wyżywienie kongresowe można dokonać tylko do końca 24.09.2023. Link do formularza poniżej.

Polecam osobistą rezerwację miejsc noclegowych w hotelach, hostelach lub apartamentach m.in. na stronach www.booking.com i airbnb.pl. Rezerwacja zakwaterowania nie jest po stronie organizatorów.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Matter
Przewodniczący Zarządu ASI Polska