Pastorzy i ewangeliści

Lista pracowników Kościoła na dzień 23 marca 2020 r.

Zarząd Diecezji

Jarosław Dzięgielewski
przewodniczący DZ
Tel. 606 732 356
Email:
jaroslaw.dziegielewski@adwent.pl
Piotr Bylina
Sekretarz DZ
Zielona Góra, ŚwiebodzinTel. 793 316 584
Email: piotr.bylina@adwent.pl
Daniel Stasiak
Skarbnik DZ
Gorzów WielkopolskiTel. 691 229 319
Email: daniel.stasiak@adwent.pl

Duchowny starszy (ordynowany)

Jacek Igła
pastor/senior okręgu
pomorskiego
Gdynia,
Elbląg, Gdańsk, Kartuzy, Lębork, Sztum, Świerki
Tel. 600 037 545
Email: jacek.igla@adwent.pl
Piotr Hoffmann
Wrocław, SłużejówTel. 533 777 220
Email:
piotr.hoffmann@adwent.pl
Tomasz Kosowski
pastor/senior okręgu
kujawskiego
Bydgoszcz, InowrocławTel. 698 636 544
Email:
tomasz.kosowski@adwent.pl
Andrzej Majewski 
pastor/senior okręgu
dolnośląskiego
Głogów, Lubin, Świdnica, WałbrzychTel. 508 205 302
Email: anmajewski@gmail.com
Krzysztof Morozowski
pastor/senior okręgu
środkowopomorskiego
Kołobrzeg, Koszalin,
Karlino, Świdwin
Tel. 698 617 321
Email:
krzysztofmorozowski@wp.pl
Piotr SamulakSłupsk, SzczecinekTel. 791 349 494
Email: samulak57@gmail.com
Andrzej SiejaJelenia Góra, Legnica,
Lwówek Śląski
Tel. 608 364 267
Email: asieja@poczta.onet.pl
Stanisław Sowa
pastor/senior okręgu
zachodniopomorskiego
Stargard, Świnoujście,
Goleniów
Tel. 91 578 00 71, kom. 664 176 069
Email: stanislaw.sowa@onet.pl
Piotr Zawadzki
pastor/senior okręgu
wielkopolskiego
Gniezno, Kalisz, Poznań,
Jutrosin, Września
Tel. 606 148 413
Email: piotr.zawadzki@adwent.pl

Duchowny młodszy

Tytus GudzowskiNowogard, Szczecin, Szczecin-NiebuszewoTel. 790 235 852
Email:
tgudzowski@gmail.com
Tomasz RoszakToruńTel. 605 992 018
Email: tomasz.roszak@adwent.pl

Ewangelista

Alicja BylinaDyrektor Sekretariatu Rodziny, Dzieci oraz Misji KobietTel. 602 498 292
Email: alicja.bylina@adwent.pl
Mateusz GłogowskiKalisz, KoninTel. 600 834 587
Email: rogoznik7@gmail.com
Mirosław KaniaBolesławiec, Zgorzelec, ŻagańTel. 667 608 090
Email:miroslaw.kania@adwent.pl
Joanna Krupa-Roszak
ToruńTel. 666 064 745
Email: joanna.krupa-roszak@adwent.pl
Daniel ŁakomiakKołobrzegTel. 508429 144
Paweł MikołajczykWłocławekTel. 795 670 603
Adam SobaszekKłodzko, Ziębice, Nowa RudaTel. 883 393 197
Email: adam.sobaszek@gmail.com
Norbert SolskiChełmno, GrudziądzTel. 515 180 517
Email: norbert777@o2.pl