Czy widziałeś swojego anioła? oraz Podróż przez bolesne przeżycia

Sobota, 5 czerwca, godz. 11:00

Czy widziałeś swojego anioła? Czy wierzysz w anioły? W jakiej księdze biblii są najczęściej wspominani? Czy wierzysz, że mogą aktywnie uczestniczyć w twoim życiu? Miej oczy otwarte – może zobaczysz swojego anioła w nadchodzącym tygodniu?

Danijela Schubert pracuje w Australii w Wydziale Południowego Pacyfiku kościoła Adwentystów w sekretariacie Misji Kobiet. Urodziła się w Jugosławii, w Puli. Była nauczycielką i wykładowcą (czynią?) w Pakistanie i Australii na Adwentystycznej uczelni. Wraz z mężem pracowała we Francji, na Filipinach, w Pakistanie, Papua Nowej Gwinei i Australii. Ma dwóch dorosłych synów.


Sobota, 5 czerwca, godz. 20:00

Dzielenie się trudnymi osobistymi przeżyciami nie jest łatwe. Audrey Anderson zdobyła się na odwagę opowiedzieć nam o swoich emocjach związanych z wielkimi stratami w jej życiu – doszczętnym pożarem domu i kilka lat później – śmiercią męża, który zginął w wypadku w 2016 roku. Poruszająca opowieść z przesłaniem nadziei.

Audrey Andersson jest Sekretarzem Wydziału Transeuropejskiego kościoła Adwentystów w Wielkiej Brytanii. Do tej pory jest jedyną kobietą na tym stanowisku w kościele. Wcześniej pełniła funkcję Sekretarza kościoła w Szwecji.
Pochodzi z Wielkiej Brytanii, jej mąż był Szwedem.

#goscieMariusza
#AdwentysciPoznan