Aktualności

Informacje ogólnokrajowe

Dzień KSB

DRODZY WSPÓŁWIERZĄCY!

Od blisko pół wieku Korespondencyjna Szkoła Biblijna skutecznie wypełnia misję upowszechniania treści Pisma Świętego. Owocem tego są dziesiątki tysięcy Polaków, którzy głębiej zainteresowali się Biblią i przesłaniem adwentystycznym, a wielu z nich także przyjęło Jezusa jako swojego Zbawiciela i przyłączyło się do Kościoła ostatków.

Przed nami kolejne wyzwania. Według danych statystycznych prawie 90 procent gospodarstw domowych w naszym kraju korzysta z internetu. Dotarcie więc z poselstwem adwentystycznym do tak ogromnej liczby mieszkańców Polski jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak jest obecnie.

Z tego powodu priorytetowym zadaniem naszej instytucji w 2020 roku będzie wypromowanie dwudziestu kursów biblijnych, rodzinnych i zdrowotnych w internecie. W przygotowaniu są kolejne materiały. Dobra reklama, przyjaźni nauczyciele naszej Szkoły, a przede wszystkim niczym nieograniczona moc Ducha Świętego może sprawić cuda! Wierzymy w to!

Dlatego, jak co roku, Drodzy Współwierzący, zwracamy się do Was z prośbą o dar serca na rozwój Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej. Zebrane dary posłużą do promowania w internecie na szeroką skalę oferty naszej instytucji. Pomagając nam w realizacji tego ambitnego projektu, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego dla milionów rodaków.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i podziękowaniem pozostaje

Mirosław Harasim
— dyrektor Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej oraz Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia