Dzień KSB

DRODZY WSPÓŁWIERZĄCY!

Od blisko pół wieku Korespondencyjna Szkoła Biblijna skutecznie wypełnia misję upowszechniania treści Pisma Świętego. Owocem tego są dziesiątki tysięcy Polaków, którzy głębiej zainteresowali się Biblią i przesłaniem adwentystycznym, a wielu z nich także przyjęło Jezusa jako swojego Zbawiciela i przyłączyło się do Kościoła ostatków.

Przed nami kolejne wyzwania. Według danych statystycznych prawie 90 procent gospodarstw domowych w naszym kraju korzysta z internetu. Dotarcie więc z poselstwem adwentystycznym do tak ogromnej liczby mieszkańców Polski jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak jest obecnie.

Z tego powodu priorytetowym zadaniem naszej instytucji w 2020 roku będzie wypromowanie dwudziestu kursów biblijnych, rodzinnych i zdrowotnych w internecie. W przygotowaniu są kolejne materiały. Dobra reklama, przyjaźni nauczyciele naszej Szkoły, a przede wszystkim niczym nieograniczona moc Ducha Świętego może sprawić cuda! Wierzymy w to!

Dlatego, jak co roku, Drodzy Współwierzący, zwracamy się do Was z prośbą o dar serca na rozwój Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej. Zebrane dary posłużą do promowania w internecie na szeroką skalę oferty naszej instytucji. Pomagając nam w realizacji tego ambitnego projektu, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego dla milionów rodaków.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i podziękowaniem pozostaje

Mirosław Harasim
— dyrektor Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej oraz Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia