Teatrzyk kukiełkowy Ziarenko Gorczycy w Wieluniu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W dniu 12.01.2020 r. Grupa Misyjna Teatrzyk „Ziarenko Gorczycy”, działająca pod patronatem fundacji „Blisko Serca” (Chrześcijańska Służba Charytatywna), wsparła Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Wieluniu w akcji Gwiazdkowa Niespodzianka. W niedzielę w specjalnie wynajętej, pięknej Sali Rzemiosł Artystycznych, niedaleko budynku kościelnego, odbyły trzy spotkania ewangelizacyjne.

 

Członkowie Kościoła z Wielunia przygotowali 200 paczek podarowanych przez organizację Samaritan’s Purse jako dar od Pana Jezusa dla dzieci. Na każdym z trzech spotkań mali uczestnicy wraz z rodzicami zapoznali się nie tylko z najważniejszymi prawdami o zbawieniu, ale również obejrzeli spektakl pt.: „Zagubiona owieczka” opracowany na podstawie przypowieści Pana Jezusa. Pląsali i śpiewali piosenki o bohaterach wiary wykonywane przez grupę „Ziarenko Gorczycy”.
„I różne są posługi, lecz Duch ten sam. A w każdym różnie przejawia się Duch ku wspólnemu pożytkowi.” (1 Kor. 12,5.7).
Wspólnie wykonywana praca dla innych jest świadectwem miłości Bożej zapisanej w naszych sercach.

 

A.A.S.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”8648,8647,8646,8645,8644,8643″][/vc_column][/vc_row]