Powiedz Im

Zaproszenie na Diecezjalny Zjazd Młodzieży „POWIEDZ IM” w Lublinie

Mamy przyjemność zaprosić Cię na kolejny już Diecezjalny Zjazd Młodzieży w Lublinie, tym razem pod hasłem „POWIEDZ IM”. Spotkamy się w dniach 20 marca – 22 marca 2020 roku!

„Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, Ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.” (Mateusza 28,19-20)

Chyba każdy z nas jako chrześcijanin zadawał sobie kiedyś pytanie w jaki sposób możemy wykonywać Boże zadanie dla nas opisane w powyższych wersetach. Podczas zjazdu chcemy skupić się na pojęciu szeroko rozumianej ewangelizacji/misji. Chcemy razem z Wami szukać ciekawych pomysłów i rozwiązań, które możemy wcielać w życie by nasza misja była jeszcze bardziej skuteczna i żeby Ewangelia trafiała do ludzi nas otaczających, a także do nas samych, przynosząc wzrost duchowy.

W jaki sposób mówić, aby nas słuchano? Na czym powinniśmy się najbardziej skupić opowiadając innym o Jezusie? O czym powinniśmy opowiadać? To część pytań na które chcemy sobie odpowiedzieć. Ale nasze hasło jest jeszcze bardziej wielowymiarowe.

„POWIEDZ IM” – na naszym zjeździe poruszamy także temat ewangelizacji „wewnętrznej”. Co możemy zrobić by w swoim życiu, w społeczności wśród której żyjemy, jeszcze bardziej odczuć wspaniałą moc Ewangelii? Czy dzielenie się ewangelią między adwentystami jest potrzebne?

Co jeszcze kryje się pod naszym hasłem? Tego dowiecie się przyjeżdżając do Lublina!

KIEDY: 20-22 marca 2020 r.

GDZIE: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego ul. Niecała 4, Lublin

GŁÓWNY MÓWCA: pastor Andrzej Sieja

MÓWCY: pastor Marek Micyk, pastor Konrad Pasikowski, pastor Taras Semeniuk

Szczegóły wydarzenia znajdziesz na facebooku: Diecezjalny Zjazd Młodzieży „POWIEDZ IM”

Z Chrześcijańskim pozdrowieniem,
Organizatorzy