|

„Mój ratownik chodzi po wodzie”

„Mój ratownik chodzi po wodzie”
II Diecezjalny Zjazd w Łodzi-Górnej 12-14.01.2018r.

Witajcie drodzy! Wraz z końcem roku przychodzi czas podsumowań, refleksji i planów na kolejne 365 dni! Jako zbór Łódź-Górna proponujemy najlepszy z możliwych początków i zapraszamy Was na II Diecezjalny Zjazd 12-14 stycznia 2018 r. do Łodzi. Zjazd będzie nosił tytuł: „Mój ratownik chodzi po wodzie”.

Zjazd rozpoczniemy piątkowym, duchowym programem wieczornym, gdy wraz z młodzieżą akademicką naszego miasta będziemy chcieli wspólnie modlić się i szukać więzi. Sobotę rozpoczniemy uroczystym nabożeństwem, by płynnie przejść do popołudniowego panelu pytań i odpowiedzi, w którym każdy z Was będzie mógł zadać pytanie, zająć stanowisko i zagłosować w najbardziej nurtujących Was kwestiach. Moderować dyskusję i przedstawiać stanowisko Pisma Świętego oraz Kościoła Adwentystów będą nasi pastorzy w programie: „Tak czy nie”. Oto wybrane tematy:

· „Wśród nocnej ciszy”, czyli adwentysta podczas Świąt Bożego Narodzenia

· Przemoc domowa – gdy krzywdzą nas Ci, którzy powinni kochać

Wieczorem odbędzie się przygotowywany od wielu miesięcy galowy koncert charytatywny, w którym wezmą udział najlepsi muzycy i wokaliści naszego Kościoła oraz wielu gości. Zjazd zakończymy w niedzielę ok. południa.

Czeka na Was nowy obiekt kościelny, a w nim możliwość noclegu (dwa prysznice, trzy toalety, ogrzewanie podłogowe).

Spełniliśmy nasze wielkie marzenie i teraz dobry Bóg dał nam warunki, by zaprosić wszystkich Was do Łodzi i z sercem wyjść do ludzi.

Wierzymy, że te spotkania staną się nową ogólnopolską tradycją. Dołożymy wszelkich starań by był to dobrze zorganizowany, niezapomniany i duchowy czas u stóp Pana Jezusa i wśród lokalnej społeczności. Do pisma dołączamy dwa plakaty (zjazdu oraz koncertu).

Koszt Zjazdu to: 25 zł za 3 dni,  20 zł, jeśli ktoś będzie tylko w sobotę.
Przejazd we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje: www.facebook.com/adwentyscigorna

WAŻNE! Liczba miejsc jest ograniczona!

Do zobaczenia!

Organizatorzy z Łodzi-Górna