Warsztaty Zdrowych Relacji – 23 czerwca

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Chrystusie!

Zapraszamy na kolejne Warsztaty Zdrowych Relacji Online, które odbędą się już w niedzielę, 23 czerwca 2024 r. o godzinie 10. Tytuł spotkania: „Kościół – miejsce uzdrowienia”. Porozmawiamy o tym, jak tworzyć Kościół jako miejsce, gdzie każdy w swoich zranieniach i okaleczeniach znajdzie bezpieczeństwo i akceptację.

Gościem spotkania będzie pastor Andrzej Sieja.

Warsztaty Zdrowych Relacji mają na celu wspieranie uczestników w budowaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji we wszystkich sferach życia – od rodzinnych więzi, przez relacje zawodowe, po interakcje w społeczności Kościelnej.

Struktura warsztatów obejmuje 50-minutowy wykład, po którym następuje interaktywna sesja pytań i odpowiedzi, dająca możliwość pogłębiania poruszanych tematów.

Warsztaty pomogą w zrozumieniu siebie i innych, umożliwiając lepsze zarządzanie emocjami i konfliktami. Dołączając do nas, staniesz się częścią wspólnoty, która łączy podobne wartości i cele rozwoju. Oferujemy praktyczne narzędzia, które można natychmiast wdrożyć w codziennym życiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Zdrowych Relacji, gdzie wspólnie będziemy kształtować zdrowsze relacje w naszym życiu.

Warsztaty Zdrowych Relacji

Dołącz na Zoom Spotkanie

https://us02web.zoom.us/j/87950967560

Identyfikator spotkania: 879 5096 7560

Z pozdrowieniami,

Beata Śleszyńska – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Zarządzie Kościoła
Alicja Bylina – Dyrektorka Sekretariatu Rodziny w Zarządzie Kościoła
Roksana Bilicz – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Diecezji Południowej
Patrycja Stupp – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Diecezji Zachodniej