Koncert charytatywny dla Jędrzeja

Najpierw wspólnie wielbiliśmy Boga a później pomagaliśmy Jędrzejowi. To była naprawdę cudowna Sobota!

Razem z Fundacją Mam Marzenie, planowaliśmy całe wydarzenie już od kilku miesięcy. Zakładaliśmy, że będzie co najmniej tak, jak w latach ubiegłych. Jednak efekt przeszedł nasz najszczersze oczekiwania. Od samego rana czuliśmy działanie Ducha Świętego. W trakcie nabożeństwa mieliśmy okazję wielbić Boga z zaproszoną na weekend grupą New Heaven. Po wspólnym posiłku rozpoczęły się przygotowania do koncertu. Kilka ostatnich dźwięków instrumentów i zaczynamy!

Koncert rozpoczął się od dwóch pieśni w wykonaniu naszych przyjaciół z Międzynarodowego Zboru Adwentystycznego w Gdyni. Później krótki film o działalności Fundacji Mam Marzenie i kolejne piosenki w wykonaniu grupy News Heaven. Prawdziwym zaskoczeniem była obecność naszego Marzyciela, Jędrka, który pojawił się na koncercie razem, że swoją rodziną. Ale to nie był koniec niespodzianek.

W trakcie koncert mieliśmy także okazję przeżywać spełnianie się marzeń innego podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, Stasia! Chłopiec przybył na koncert ze swoją rodziną i nie spodziewał się, że w trakcie wydarzenia jego marzenie o wycieczce do Legolandu zostanie spełnione! W odpowiednim momencie został poproszony na scenę a wolontariuszki fundacji wręczyły mu voucher na wyjazd do Legolandu 🙂

Uff… Ale emocje 🙂 Zresztą, po co pisać – zobaczcie sami!

DK.