Festiwal Hosanna 2024

Chrześcijański Festiwal Form Artystycznych
Hosanna 2024 / #WIARYGODNY

Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkową, kolejną odsłonę Festiwalu Form Artystycznych Hosanna 2024, który odbędzie się w dniach 29-30 marca w dobrze znanych już wnętrzach Filharmonii Częstochowskiej. Naturalnym przedłużeniem spotkania będzie Spotkanie Młodzieży trwające do poniedziałku 1 kwietnia. Muzycznym gościem spotkania będzie grupa „Christall Sound” z Rumunii.

W tym roku nasze spotkanie odbywa się pod hasłem #WIARYGODNY. #WIARYGODNYm jest Stwórca, który dał nam życie, Zbawiciel gotowy ocalić nas od śmierci i Pocieszyciel towarzyszący nam każdego dnia. #WIARYGODNY chrześcijanin, to ten, który ma wspólnotę z takim Bogiem i upodabnia się do Niego. Stając się autentyczny, konsekwentny w manifestowaniu swojej wiary przez czyny a nie tylko słowa. #WIARYGODNY czyni różnicę.

Festiwal Hosanna 2024 może stać się przestrzenią, gdzie sztuka przeplata się z duchowością, inspirując do głębszej refleksji nad własną wiarą i jej znaczeniem w codziennym życiu.

Zachęcamy Was do aktywnego udziału w tym wydarzeniu – jako uczestnicy, czerpiący inspiracje z prezentowanych form artystycznych oraz jako wykonawcy i artyści, którzy poprzez swoją twórczość mogą stać się wyrazicielami wiarygodności w dzisiejszym świecie.

Wraz z tym zaproszeniem otrzymaliście także szczegółowy Informator Festiwalowy, w którym znajdziecie linki do właściwych formularzy (dla uczestnika i wykonawcy) oraz szczegółowe informacje dotyczące programu.

Bądźcie częścią tego wydarzenia, aby wspólnie odkrywać, jak sztuka i wiara mogą razem tworzyć przestrzeń dla autentycznego świadectwa w dzisiejszym świecie. Bądźmy razem #WIARYGODNI, inspirując się nawzajem do głębszego i bardziej świadomego życia wiarą.

W imieniu organizatorów,

Daniel Kluska


FORMULARZ zgłoszenia uczestnika

Formularz zgłoszenia wykonawcy

REGULAMIN Festiwalu Hosanna 2024


www.mlodzi.adwent.pl/hosanna2024