Dzień Modlitwy Kobiet 2024

Droga Siostro,

Z radością dzielimy się z Tobą pakietem materiałów na Światowy Dzień Modlitwy Kobiet, który przypada na 2.03.2024. Autorką tegorocznego tekstu jest dr Linda Mei Koh, emerytowana dyrektorka ds. Służby Dzieciom Konferencji Generalnej, która pełniła również funkcję dyrektorki ds. Służby Kobiet w Dywizji Południowoazjatycko-Pacyficznej.

Tegoroczny temat to „Roznieć”. Pozwól, że zadamy Ci osobiste pytanie: „Jak wygląda Twoje życie modlitewne”? Jak byś odpowiedziała? Czy powiedziałabyś: „Płonie ogniem!”? „Jest w porządku”? A może byłabyś szczera i powiedziała: „Umiera lub nie istnieje i potrzebuje pomocy”? Cóż, bez względu na to, jaka jest Twoja odpowiedź, ten pakiet jest dla Ciebie. Temat „Roznieć” skupia się na rozpalaniu Twojego życia modlitewnego, ale obejmuje również inne obszary naszego duchowego wzrostu, które potrzebują rozpalenia.

Modlimy się, abyś podczas tegorocznego Międzynarodowego Dnia Modlitwy Kobiet otworzyła swoje serce i umysł na działanie Ducha Świętego, aby rozpalił ogień w Twoim wnętrzu, który wzmocni Twoje życie modlitewne, a także Twoje relacje z bliskimi, w Twoim sąsiedztwie, miejscu pracy, a także w Twoim kościele. Niech ogień Ducha Świętego świeci na Twojej twarzy, w Twoich czynach i słowach.

Z miłością i radością,

Heather-Dawn Small 

Dyrektor Sekretariatu Misji Kobiet przy Generalnej Konferencji

Alicja Bylina

Dyrektor Sekretariatu Misji Kobiet przy Zarządzie Kościoła w Polsce