|

Zjazd młodzieży w Poznaniu

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby Boga nie było? Taka rzeczywistość może wydawać się bardzo odległa, ale nosi ją w głowie koleżanka z ławki, czy znajomy z pracy – a to już całkiem blisko, prawda?

Zapraszamy na spotkanie młodzieży w Poznaniu, na którym:

  • Spróbujemy spojrzeć na świat, życie, oraz na ludzi wierzących (czyli Ciebie), oczami osoby niewierzącej.
  • Oswoiwszy się z takim obrazem rzeczywistości, ,,przywrócimy” do niej Boga i przyjrzymy się dokładniej, co to w sumie zmienia.
  • A na koniec – rozumiejąc już tę inność trochę bardziej – zastanowimy się, jak powinien wyglądać kościół i co możemy zrobić my sami, żeby pokazać Boga tym, którzy nie tylko Go nie znają, ale i nie są przekonani, żeby tam na górze był ktoś, kogo poznać można.

Ale dlaczego wszędzie ,,-my”, skoro wiadomo, że to mówca będzie gadał? No właśnie nie będzie. Każdy z głównych punktów programu zrealizujeMY w formie warsztatów, w których wejdzieMY w buty z życia wziętych osób w z życia wziętych sytuacjach. Aktywny udział naszych mózgów (ust tylko w razie chęci – bez stresu). Zero kazań. Nawet w sobotę.

Brzmi ciężko? Brzmi ciężko. Więc będzie też dużo sportu, integracji na mieście i autorska gra biblijna na ulicach Poznania!

Więcej informacji, plan oraz formularz rejestracyjny dostępne są na wydarzeniu facebookowym, oraz na stronie mlodzi.adwent.pl. UWAGA! Przy rejestracji i wpłacie do 16 października opłata zjazdowa zredukowana o połowę! Zachęcamy do wczesnego zapisywania się 🙂

WSTĘPNY PROGRAM: https://drive.google.com/file/d/1Z47-GJ4jMn5g9eh0Pgm09qPiKcpKlQak/view?usp=sharing

REJESTRACJA: https://forms.gle/bjfJ1Wd9SrNRVUCW8
Szczegółowe informacje dostępne w formularzu ☝️

W imieniu organizatorów
Dyrektor Działu Młodzieży w Diecezji Zachodniej