|

Wydarzenia letnie ZHA 2022

W związku z rozpoczynającym się sezonem letnich wyjazdów chcielibyśmy zaprosić Was do skorzystania z oferty wakacyjnej przygotowanej przez Związek Harcerstwa Adwentystycznego.

W lipcu i sierpniu planujemy trzy wydarzenia skierowane do dzieci, młodzieży, jak również całych rodzin. W poniższym informatorze zawarliśmy opisy tych wydarzeń, terminy oraz link do strony, na której można znaleźć informacje o tym, jak zarejestrować się na obóz oraz jakie są jego szczegóły (koszty, lokalizacja, warunki).

Obóz Rodzinny

Jest to jedyny taki obóz harcerski, na który możecie przyjechać całą rodziną, zbliżyć się do siebie, poznać nowych przyjaciół i przeżyć razem niesamowite przygody. W tym roku przeniesiemy się do czasów Nehemiasza. Wspólnie z nim odBUDUJEMY mury miasta i przeżyjemy niesamowite przygody…

Termin: 6 – 13 lipca

Obóz harcersko – zuchowy

Zapach igieł, blask ogniska, widok dobrych przyjaciół, moc nowych doświadczeń i wiele okazji do wspólnej zabawy, a to wszystko w atmosferze poznawania tajemnic historii Noego. Spotykamy się w trzech podobozach: zuchowym (6-9 lat), harcerzy młodszych (10-12 lat) oraz harcerzy starszych (13-15 lat).

Termin: 14 – 21 sierpnia

Obóz Wędrowników

Masz ponad 15 lat, ale w swoich żyłach nadal czujesz harcerski vibe?  A może nigdy nie ciągnęło Cię do leśnych wyzwań? Niezależnie od doświadczenia w zakresie obozowania, zapraszamy Cię do dołączenia do spotkania młodzieży w wieku 16-25 lat, na którym spróbujemy pokazać Ci, że harcerstwo to nie tylko musztra, praca i dyscyplina, ale również dobra zabawa, przyjaźń, inspiracja i rozwój. W tym roku będziemy budować naszą duchowość wokół historii Noego.

Termin: 14 – 21 sierpnia

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie pod adresem: zha.org.pl/aktualnosci

A także pod adresem e-mail: zha@zha.org.pl oraz oboz@zha.org.pl

Obozy letnie to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, zainspirowania się, nauki nowych umiejętności, dobrej zabawy wspominanej przez lata, a przede wszystkim pogłębienia relacji z naszym Stwórcą. Nie może Was tam zabraknąć!