Szkolenie Kierowników Ewangelizacji

Warszawa, 7 marca 2022

Kiedy usłyszycie o wojnach i przewrotach, nie wpadajcie w panikę, gdyż te sprawy muszą się wydarzyć. (…) Przyjdzie taki czas, że powstaną narody przeciwko narodom i królestwa przeciwko królestwom. (…) Ludzie będą mdleć ze strachu, oczekując tego, co ma spotkać Ziemię. (…) Gdy zacznie się to dziać, wyprostujcie się i wznieście swe głowy, gdyż to będzie znakiem nadchodzącego finału waszego odkupienia.
Ewangelia Łukasza 21:9-10.26.28  / Nowy Przekład Dynamiczny

VI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA
KIEROWNIKÓW EWANGELIZACJI
ZOOM, 13 MARCA 2022

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Chrystusie,

Serdecznie zapraszam Was na VI Ogólnopolską Konferencję Kierowników Ewangelizacji, który odbędzie się w dniu 13 marca 2022 (niedziela) w godz. 10.00-14.10 na platformie ZOOM.

Link https://us02web.zoom.us/j/83887031851?pwd=RDBOKzhzQzg4WWc1V3kwVnVyczg0UT09

Mimo, iż w obecnych warunkach nadal nie możemy spotkać się w naszym centrum szkoleniowym w zborze Łódź Górna, to jednak, nie chcemy rezygnować z naszej chrześcijańskiej społeczności. Nie mamy zamiaru poddawać się zniechęceniu, wręcz przeciwnie, dziękujmy Bogu za alternatywne sposoby komunikacji i budowania więzi.

Wydawało się, że problemy związane z pandemią i tak wystarczająco skomplikowały naszą rzeczywistość, tymczasem kilka dni temu za naszą wschodnią granicą pojawiło się kolejne poważne zagrożenie. Wybuch wojny na terenie Ukrainy jest dla nas wszystkich nowym wyzwaniem, nie tylko w sferze bezpieczeństwa i ekonomii, ale także w zakresie misji. Mamy obecnie na terenie Polski około pół miliona osób, które musiały opuścić swoją Ojczyznę. Szukają u nas bezpiecznego schronienia i pomocy. Niezależnie od tego, Pan Bóg wzywa nas do podzielenia się nimi Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie. Temu wyzwaniu w znacznej mierze poświęcona będzie najbliższa konferencja. Zapraszam Was do aktywnego uczestnictwa w programie. Poniżej znajdziecie więcej szczegółowych informacji.

Serdecznie Was pozdrawiam i powierzam Bożej opiece!

Do zobaczenia!

pastor Zbigniew Makarewicz
SEKRETARIAT MISJI