Warsztaty Zdrowych Relacji

Drodzy Przyjaciele,

Na początku tego roku rozpoczęliśmy internetowe WARSZTATY ZDROWYCH RELACJI, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dlatego też, pragniemy kontynuować comiesięczne spotkania, by jeszcze lepiej zrozumieć bardzo ważne kwestie dotyczące tego czym są prawdziwe i zdrowe relacje z naszymi bliskimi w domu, w zborze i w pracy.

To Bóg stworzył pierwszą relację z człowiekiem i relacja z NIM jest najważniejsza. Co więcej, właśnie ta relacja z Bogiem pozwala nam dać się kształtować i utrzymywać właściwą więź z innymi.

Wychodząc naprzeciw potrzebie budowania zdrowych i trwałych relacji z bliskimi, serdecznie zapraszamy Was do udziału w programie przygotowanym przy współpracy Sekretariatów Rodziny, Zdrowia oraz Młodzieży.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Przez najbliższy kwartał przybliżymy temat komunikacji, która jak się okazuje stanowi nie lada wyzwanie. Pierwsze spotkanie z tego cyklu dotyczyć będzie komunikacji w małżeństwie.

Program poprowadzi Mirosław Kudzia, terapeuta uzależnień i współuzależnień, specjalista ds. przemocy seksualnej, od kilku lat prowadzący praktykę między innymi w Szpitalu w Southampton w Anglii.

Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę tj. 17 października o godzinie 10.00 na platformie zoom. Zachęcamy Was do udostępniania informacji na wszystkie możliwe sposoby, aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z programu. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

GDZIE: platforma zoom: ID spotkania: 86170201408

KIEDY: 17 października 2021 (w godzinach 10.00-13.00)

INFORMACJE: tel. 791 921 358, 792 685 054 lub 602 498 292

Beata Śleszyńska
Maria Jaworska-Trzop
Paulina Radke
Alicja Bylina