Spotkania online z dr. Radisą Anticem

Dr Radisa Antic po raz drugi! Pierwsze wystąpienie dr Antica spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że udało się go skłonić do drugiego wystąpienia w naszym internetowym zborze!

Dr Radisa Antic jest starszym wykładowcą teologii systematycznej i filozofii w Newbold College w Wielkiej Brytanii oraz dyrektorem tamtejszego Centrum Badań Ellen G. White.

Radisa wygłosi kazanie pod tytułem „Siedzieliśmy i płakaliśmy nad rzekami Babilonu” w sobotę, 27 marca, o godz. 11:00. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytania: czy można śpiewać pieśni zwycięstwa, siedząc nad rzekami Babilonu? Czy można pracować dla Pana i Jego ludu, przechodząc przez tak trudne chwile historii?

Natomiast po południu, o godz. 17:00, wygłosi wykład pt. „Trójca w Biblii i w adwentyzmie”. Temat na pewno bardzo interesujący dla nas wszystkich.

W weekend po świętach (9-11 kwietnia) wysłuchamy po raz kolejny dr Johna Skrzypaszka, tym razem w serii trzech wieczornych wykładów pt. „Historia naszego dziedzictwa”:

  • Piątek, godz. 20:00 „Tożsamość, wiara i twoje życie”
  • Sobota, godz. 20:00 „Cel zaprojektowany przez Boga”
  • Niedziela, godz. 20:00 „Czas kryzysu i prorocze wizje”

Zapowiada się bardzo interesująco!

Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z życzliwym przyjęciem naszych widzów. Mamy już umówionych kolejnych gości, o których będziemy informować na bieżąco. Wszystkich dotychczasowych gości można znaleźć na playliście kanału YT Adwentyści Poznań: https://bit.ly/goscieMariusza
Adwentyści Poznań