Dzień Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej

Po wybuchu pandemii COVID-19 miliony Polaków masowo sięgnęły po różne komunikatory internetowe, przenosząc swoje zainteresowania oraz życie towarzyskie, społeczne i zawodowe w świat wirtualny. To głód wiedzy i chęć poznawania nowych treści sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy w internecie.

Dlatego dotarcie z przesłaniem adwentystycznym do innych ludzi jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak jest to obecnie.

Stąd też pierwszorzędnym zadaniem naszej instytucji w 2021 roku jest kontynuacja projektu promowania różnorodnych kursów biblijnych, rodzinnych i zdrowotnych w internecie.

Dobra reklama, praktyczne życiowo kursy, przyjaźni nauczyciele, a przede wszystkim niczym nieograniczona moc Ducha Świętego mogą sprawić cuda!

Dlatego, jak co roku, Drodzy, zwracamy się do Was z prośbą o dar serca na projekt promowania w internecie oferty naszej misyjnej instytucji.

Pomagając nam w realizacji tego ambitnego projektu, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego i błogosławionego dla tysięcy Polaków.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i podziękowaniem pozostaje

Mirosław Harasim

— dyrektor Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej oraz Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia

Jak złożyć dary?

  1. Dary zostaną zebrane podczas drugiej części nabożeństwa. Należy w tym celu przygotować koperty lub zebrać dary w koszyku.
  2. Dar można również przekazać bezpośrednio na konto bankowe Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej: 08 1240 1040 1111 0010 9898 4551, z dopiskiem: Praktyczne kursy internetowe.

Do pobrania

Plik Opis
pdf Dzień KSB 2021