Krzepki Maluch

Drodzy rodzice, kochane dzieci!

Zmiany, to jedyna pewna – ktoś kiedyś powiedział te słowa i jest w tym dużo prawdy. Kiedy w kościołach zrobiło się nam już ciepło i wygodnie, nasza sytuacja drastycznie się zmieniła. Wszyscy zostali w czterech ścianach, a domy modlitwy zostały zamknięte. Ten czas został jednak dobrze wykorzystany.

Powstała inicjatywa wierzących osób – rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół, które połączyły siły w niezwykłej pracy. Projekcie, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. Ponad 160 wolontariuszy z całego kraju co tydzień dostarcza najmłodszym Ewangelię w przystępny, wesoły i ciekawy sposób – w formie filmików dostępnych na platformie YouTube Krzepki Maluch Dzieciom.

Zobacz video zaproszenie:

Każdy filmik to Szkoła Sobotnia dla dzieci, prowadzona na podstawie Pisma Świętego oraz podręczników GraceLink (podręcznik do szkoły sobotniej dla dzieci wydany przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego).

Każdy nowy film to zaskakujące połączenie kreatywności, wytrwałej pracy i pomysłowości dzieci, rodziców i młodzieży z całego kraju. W końcu łączy nas to, co najważniejsze. Przyprowadzenie małych, dziecięcych serc do Jezusa. Program przeznaczony jest dla wszystkich a niewiarygodna wartość jaką z sobą niesie jest nieoceniona.

Chciałabym bardzo gorąco podziękować każdej osobie – rodzicom, dzieciom, znajomym, rodzinie, którzypoświęcają swój czas i nagrywają filmy. Ten projekt nie istniałby, gdyby nie Wasze zaangażowanie. Dziękuję również trzem osobom, które pod wpływem filmików, wsparły finansowo redakcję i skład podręczników GraceLink na język polski oraz Stowarzyszeniu ASI.

Zapraszam Was do korzystania z przygotowanych już materiałów, reklamowania ich w swoich zborach a także do współtworzenia kolejnych (Wystarczy napisać na adres: kontakt@krzepkimaluch.pl). Najnowsze odcinki znajdziecie bezpośrednio na kanale w serwisie YouTube albo w grupie ‘Skarbnica’ na Facebooku.

Joanna Pieszka

Koordynator Projektu