|

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy 2020

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy – 14-21.03.2020
Światowy Dzień Młodzieży – 21.03.2020

Cześć !!!

Nikt z nas nie lubi rozkazów i narzucania. Pan Bóg też tak nie działa, choć są ludzie, którzy myślą, że na tym polega relacja z Najwyższym. To właśnie z powodu wolności, którą nam daje, kiedyś w niebie rozpoczął się bunt doskonale stworzonych, anielskich istot. Był czas kiedy mogli wrócić, ale wybrali drogę buntu i walki przeciwko Bogu. W kolejnym etapie historii nasza planeta dołączyła do rebelii przeciwko Stwórcy, gdy nasi prarodzice zwątpili w Bożą miłość. Dzisiaj każdy z nas również musi opowiedzieć się, po której stronie barykady chce stanąć. Nie ma niczego pomiędzy. Albo jesteśmy z Nim, albo przeciwko. Pan Bóg choć daje nam wolność to łatwo się nie poddaje. Tym razem usłyszymy bardzo ciekawe pytania, które zadaje Stwórca, by przekonać nas do Siebie.

Zaplanujcie spotkania w Waszym zborze. Jeżeli któregoś dnia nie będzie takiej możliwości to dołącz do transmisji na: facebook.com/groups/mlodziadwent/

Finałowym momentem będzie Sobota, 21 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas. Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania znajdziecie na stronie internetowej:
www.mlodzi.adwent.pl/MTM2020

Niech Pan Bóg wciąż nas prowadzi !

W imieniu Organizatorów,
pastor Marek Micyk
kontakt: mlodzi@adwent.pl