Oferta pracy w Domu Opieki „Samarytanin”

Do osób zainteresowanych pracą w służbie drugiemu człowiekowi!

Stojąc u progu decyzji odnośnie swojej przyszłości zawodowej chcemy zachęcić Was do podjęcia pracy w Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku Białej na stanowiskach: pielęgniarki/ opiekuna/ pokojowej.

Z przypowieści o miłosiernym Samarytaninie wywodzi się nazwa naszego Domu, a także motto – wrażliwość, miłosierdzie i pomoc, które towarzyszy nam od wielu lat. Czas płynie, zmienia się świat, zmieniło się nasze miasto, zmieniał się również „Samarytanin”. Ale jedno się nie zmieniło – osobliwy urok tego miejsca, położenie u podnóża góry Szyndzielnia, wspaniała zieleń otaczająca Dom z parkiem i sadem owocowym. Wszyscy pracownicy ośrodka starają się, aby każdy z mieszkańców nie czuł się samotny czy opuszczony, a chwile spędzone tutaj przynosiły spokój i poczucie dobroci, tak bardzo potrzebnej każdemu przez całe życie.
Dlatego pragniemy zachęcić Was do podjęcia pracy związanej z pomocą drugiemu człowiekowi. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak praca z ludźmi i dla ludzi. Dla osób spoza Bielska zapewniamy zakwaterowanie.

„Bóg nie umieścił człowieka na zlodowaciałej planecie, Bóg oddał Judzi w ręce ludzi, powierzył ich trosce innych ludzi. Dlatego też człowiek poszukuje przez całe swoje życie, świadomie lub mniej świadomie, drugiego człowieka. Poszu­kuje i tęskni za miłością, ciepłem serca i zaciszem domowym”
Phil Bosmans

CZEKAMY NA WAS I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 606 120 674

Dyrekcja Domu Opieki „Samarytanin” w Bielsku Białej