|

Decydujące spotkania – Młodzieżowy Tydzień Modlitwy 2019

Cześć !!!

Życie wielu ludzi zmieniło się zupełnie, gdy spotkali Jezusa na swojej drodze. A Ty spotkałeś? Jeszcze nie? Coś się popsuło? A może oczekujesz jeszcze więcej? Najczęściej do zmiany potrzebna jest nasza aktywność. Nie stój z boku, ale daj sobie szansę i wyjdź naprzeciw, bo Jezus zmierza w Twoją stronę. Podczas Tygodnia Młodzieży poświęć dodatkowy czas, by zastanowić się co Pan Bóg chce Ci powiedzieć i co warto w życiu zmienić. Przyglądając się ewangelicznym spotkaniom różnych osób z Jezusem odszukaj siebie i pozwól, by i dla Ciebie było to decydujące spotkanie.

Zaplanujcie spotkania w Waszym zborze. Jeżeli któregoś dnia nie będzie takiej możliwości to dołącz do transmisji LIVE na facebook.com/groups/mlodziadwent/

Finałowym momentem będzie Sobota, 16 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas. Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania znajdziecie na stronie internetowej:

Niech Pan Bóg wciąż nas prowadzi !

W imieniu Organizatorów,
pastor Marek Micyk

kontakt: mlodzi@adwent.pl