|

Nowe telewizyjne wykłady nt. Dekalogu 

Serdecznie polecamy dwa pierwsze odcinki nowej serii  wykładów „Z niewoli do wolności”, organizowanych w zborze Łódź-Górna przez pastora Mirosława Karaudę, dyrektora Sekretariat u Ewangelizacji przy Zarządzie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Nagrania realizuje Ośrodek Radiowo-Telewizyjny „Głos Nadziei”. W sumie zarejestrowanych zostanie dziesięć spotkań nt. dziesięciu przykazań, które zostaną omówione z perspektywy młodych prelegentów. Będą one dostępne w internecie, w bieżącym programie telewizji Hope Channel Polska, a także dla zainteresowanych (w późniejszym terminie) na płytach DVD.

Wykład 01 – pastor Marek Micyk

Z niewoli do wolności (1) from glosnadziei.pl on Vimeo.

Wykład 02 – pastor Tytus Gudzowski

Z niewoli do wolności (2) from glosnadziei.pl on Vimeo.

Przy okazji składamy – jako Głos Nadziei – już na tym etapie serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji projektu dla Rady Zboru Łódź-Górna i pastora Zbigniewa Makarewicza, duszpasterza zborów łódzkich.

PS
Polecamy także premierowy odcinek nowego sezonu Lekcji Szkoły Sobotniej Hope Channel na https://lekcjebiblijne.tv/

Tym razem tematem przewodnim nowego sezonu będzie „Przygotowanie  na  czas końca”. W gruncie rzeczy skoncentrujemy się na Jezusie, ale w kontekście czasów końca i przygotowania na nie. Owszem, musimy zwrócić uwagę na pewne daty, światowe wydarzenia, historię, jako że Biblia mówi o nich w związku z czasami końca. Ale nawet w tym kontekście Pismo Święte cały czas mówi o Jezusie – kim On jest, czego dokonał dla nas, czego dokonuje w nas i czego dokona, gdy przyjdzie powtórnie. Pastor Derek Morris zaprasza! Naprawdę warto!

Więcej informacji nt. innych produkcji na: https://hopechannel.pl/

Pozdrawiamy!

– Zespół redakcyjny „Głosu Nadziei”