|

Dary 13. soboty, 31 marca 2018 

DARY 13-tej SOBOTY – 31 MARCA 2018 R0KU

 Drogie Siostry i Drodzy Bracia!

Witam Was bardzo serdecznie i przesyłam pozdrowienia z Diecezji Zachodniej.

W związku z przyjętym zwyczajem zbierania szczególnych darów 13. soboty kwartału, tym razem celem naszej kolekty są:

1. Dom modlitwy w Wałbrzychu. Jest to bardzo sympatyczny zbór złożony z poświęconych i ofiarnych wyznawców, którzy od pewnego czasu borykają się z problemem remontu tego budynku. Dlatego zwracam się do Was z serdeczną prośbą o złożenie szczególnego daru na dokończenie remontu we Wałbrzychu.

2. Projekty misyjne na terenie Wydziału Inter-Amerykańskiego między innymiOśrodek wpływu ewangelizacyjnego w Portoryko, Ośrodek misji międzykulturoweji Kościół w Południowych Karaibach, Ośrodek misji międzykulturowej i szpital w stanie Tobasco – Meksyk.

Niech złożony dar będzie wyrazem Waszej wdzięczności za wszelkie otrzymane Boże błogosławieństwa. Pragnę poinformować, że złożone dary zostaną w równej części podzielone przez skarbnika zboru na dwa projekty. Jest jednak możliwość przeznaczenia w całości swego daru tylko na jeden projekt. W takim przypadku proszę to uczynić w oddzielnej kopercie z zaznaczeniem, że dar dotyczy remontu Domu Modlitwy w Wałbrzychu z dopiskiem na kopercie „Wałbrzych” lub projektu misyjnego „Wydział Inter-Amerykański”.

Serdecznie dziękuję za złożone dary. Życzę wiele Bożych łask i Bożych błogosławieństw.

Przewodniczący Diecezji Zachodniej
Ryszard Jankowski