||

Chrzest w Gdyni

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.” Jan 3;16

26 listopada 2016 roku to dla zboru gdyńskiego szczególna data, gdyż w tym dniu siostra Mariola uznała  publicznie Jezusa Chrystusa za swojego Pana i Zbawiciela poprzez wyznanie wiary i chrzest biblijny. Ceremonia chrztu odbyła się w zborze w Gdańsku.

Bóg darzy nas ludzi ogromną miłością i użyje różnych sposobów oraz narzędzi, aby swoje owieczki przyprowadzić. Siostra Mariola przeszła trudne chwile, ale Bóg wykorzystał je w dobrym celu i dziś jest wśród nas. Chociaż życie chrześcijanina nie będzie obdarte z problemów, to z Boża pomocą i przy wsparciu bożej rodziny łatwiej jest kroczyć przez świat.

Pamiętajmy, że „sianie ziarna” dobrej nowiny o Chrystusie należy czynić w każdym miejscu i czasie, bo tylko Bóg zna grunt (serce), na który to ziarno pada. Bądźmy życzliwi i pomocni dla innych, a ewangelia „sama się obroni”.

 

Więcej zdjęć na stronie zboru w Gdyni: https://gdynia.adwent.pl/chrzest-marioli/[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” images=”5572,5573,5574″][/vc_column][/vc_row]