||

Relacja z Doliny Kłodzkiej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Od 16 – 21.10.2016 r. wyznawcy z Grupy Kłodzko zaprosili do współpracy ewangelizacyjnej siedmiu kolporterów.

Przyjechali oni z odległych i bliskich miejscowości, by wspomóc misję w Kotlinie Kłodzkiej. Tym razem rozdawanie ulotek i sprzedaż książek duchowych i zdrowotnych, w tym przede wszystkim książki: „Wielki bój” objęto miasto Kłodzko. W ciągu tygodnia rozpowszechniono kilkadziesiąt książek i rozdano 2000 ulotek misyjnych. Czy zasiane ziarno Słowa Bożego padło na dobrą glebę okaże się na wizytach w domach osób zainteresowanych. Grupa wyznawców trwa na modlitwie i przygotowuje się organizując co miesiąc otwarte spotkania chrześcijańskie dla osób kochających Pismo Święte.

Inną inicjatywą Grupy Kłodzko była ewangelizacja najmłodszych członków społeczeństwa. Teatrzyk kukiełkowy: „ Filip w krainie zdrowia” został przedstawiony trzem placówkom oświatowym niedaleko miasta Nowa Ruda. W dniu 24.11. 2016 r. Filip odwiedził około osiemdziesiąt dzieci z przedszkola w Przygórzu i Woliborzu oraz Szkoły Podstawowej w Woliborzu, a organizatorem tego spotkania była Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda.

„Wszyscy zaś, którzy uwierzyli byli razem… chwaląc Boga i ciesząc się przychylnością całego ludu. Pan zaś codziennie pomnażał liczbę tych, którzy mieli być zbawieni”. (Dz.Ap. 2,44.47)

A.A.S.[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” images=”5660,5662,5663,5664,5665,5666,5659″][/vc_column][/vc_row]