||

Promocja zdrowia w Kłodzku

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dnia 04.06.2016 r. w Kłodzku pod dużym supermarketem odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę organizował Miejski Dom Dziecka, by zebrać fundusze na wakacyjny wyjazd swoich podopiecznych.

Z tej okazji został zaproszony teatrzyk kukiełkowy pt.: „Filip w krainie zdrowia” prowadzony przez Sobaszków. Grupa wyznawców z Kłodzka po sobotnim nabożeństwie zaangażowała się w występ, przygotowanie konkursu nt. zdrowia oraz propagowała zdrowie poprzez rozdawanie ulotek Korespondencyjnej Szkoły Lepszego Życia i filmu dokumentalnego pt.: „Ludzie zdrowia”.

Fundusze otrzymane z darowizn za literaturę zdrowotną przekazane zostały na wychowanków Domu Dziecka w Kłodzku. Przed spektaklem odbył się również konkurs piosenki dla dzieci, w którym wzięła udział sześcioletnia Milenka. Jako jedyna zaśpiewała piosenkę dla Boga: „On może,… Jezus może dopomóc i mnie…” i zajęła pierwsze miejsce oraz otrzymała nagrodę sprawiającą jej niesamowitą radość, jak i naszej grupie. „A czynię to wszystko dla ewangelii, aby uczestniczyć w jej zwiastowaniu” (1 Kor. 9, 23).

A.A.S.[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” images=”5743,5744,5745,5746,5747,5748″][/vc_column][/vc_row]