||

Bydgoszcz – pożegnanie pastora Zawadzkiego

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniu 16 stycznia 2016 r. w zborze bydgoskim odbyła się uroczystość pożegnania pastora Piotra Zawadzkiego. Po ponad ośmiu latach pracy w bydgoskim zborze podejmuje on służbę w Poznaniu.

Brat pastor Piotr Zawadzki przybył do naszego zboru wraz z małżonką Beatą oraz dwiema córkami Aleksandrą i Agnieszką. Błogosławiona praca dla Pana, którą podejmował pastor Piotr Zawadzki zaowocowała przyjęciem chrztów przez wiele osób, nie tylko w zborze bydgoskim, ale podległym Pastorowi okręgu. Cała rodzina pastora zaangażowana była w życie zborowe. Siostra Beata prowadziła zajęcia katechetyczne i lekcje szkoły sobotniej dla dzieci. Organizowała, wraz z dziećmi z naszego zboru, charytatywne aukcje, z których dochód przekazywano dla osób potrzebujących pomocy. Aleksandra służyła zborowi talentem muzycznym, Agnieszka pracą z dziećmi.

W trakcie uroczystości pożegnania starsi zboru Wiesław Stachura i Mieczysław Kaproń podziękowali pastorowi Piotrowi Zawadzkiemu i jego małżonce za poświęconą pracę, życząc Bożego Błogosławieństwa na dalsze lata służby dla Pana Boga. Podczas uroczystości wystąpiły dzieci i młodzież w programie noworocznym a na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki noworoczne od całego zboru. Ich szczęśliwe i uśmiechnięte buzie radowały serca wszystkich zborowników.

Korespondent zborowy[/vc_column_text][vc_gallery type=”image_grid” images=”5994,5995,5996,5997,5998,5999,6000,6001,6002,6003,6004,6005″][/vc_column][/vc_row]