|

Zjazd kaznodziejów zborowych – Świdnica, 25.06.2011 

„A to co słyszałeś ode mnie wobec wielu świadków, to przekaż ludziom godnym zaufania, którzy będą zdolni i innych nauczać” II Tymoteusza 2:2Droga siostro/ bracie w Panu.

W imieniu Zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Świdnicy serdecznie zapraszam na specjalny doroczny:

ZJAZD KAZNODZIEJÓW ZBOROWYCH OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO.

Zapraszamy tych braci i siostry w Panu, którzy pragną słowem i czynem zaangażować się w głoszenie Ewangelii, służyć zborom Dolnego Śląska, czy tez odwiedzać grupy naszych braci czy sióstr.

Zapraszam wiernych braci i siostry którzy konsekwentnie dążą do współpracy z Bogiem. Zapraszam dostępnych którzy pragną uczynić czas dla Boga programem życia. Zapraszam uduchowionych których myśleniem kieruje Duch Święty. Zapraszam tych którzy są otwarci na nowe idee i próbują nowych rzeczy.

Podczas tego spotkania przewidujemy wystąpienia osób, które chętnie chciałyby się podzielić się praktycznymi doświadczeniami w docieraniu do serc ludzi. Przewidujemy wystąpienia osób, które brały udział w EXPO ZDROWIE w Kamiennej Górze, Świebodzicach i Trzebnicy.

Główna myśl zjazdu: DUCHOWE POMNAŻANIE

Zjazd odbędzie się w ostatni Sabat miesiąca, 25 czerwca o godzinie 9.30 w kaplicy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Świdnicy ul. Jagiellońska 3, a zakończy się w godzinach popołudniowych.

Pamiętaj że i Ty jesteś organizatorem tego dorocznego spotkania

Pastor Andrzej Majewski