Chronimy Zdrowie – maj 2024

Zaczynam biuletyn od opisu deseru a to dlatego, że chciałabym, aby ta piękna wiosna kojarzyła się Wam z dobrym smakiem.

Pudding z tapioki to prawdziwy łamacz serc. Nie ma osoby, która po spróbowaniu go nie zakochałaby się w nim po uszy. Słodki, miękki, kleisty, pełen małych, jędrnych kulek podbija wszystkie napotkane serca i żołądki. Taki deser może być posłodzony naturalną substancją słodzącą i nie będzie zawierał dodanego cukru (oprócz cukru naturalnie występującego w owocach). Jeśli użyjemy napoju roślinnego będzie bez laktozy. Warto również podkreślić, że nasz deser będzie również bezglutenowy.

A dla kogo dieta bezglutenowa? To często stawiane pytanie. Diety bezglutenowe wciąż są modne. Ocenia się, że co dziesiąty Polak rozpoczyna swoją przygodę z dietą bezglutenową szukając tym samym alternatyw dla popularnych produktów spożywczych, dlatego też podpowiadamy czym zastąpić gluten w diecie.

A na koniec, zachęcam do przeczytania artykuły „Wciąż w napięciu? A może tak popatrzeć inaczej?” A kiedy warto inaczej spojrzeć na świat? Gdy zapętlimy się w życiu i nie wiemy co dalej. Gdy czujemy się przytłoczeni i nie możemy wziąć oddechu. Gdy chcemy zrozumieć drugiego człowieka. Gdy chcemy zrozumieć swoje dziecko…., takich sytuacji jest mnóstwo.

Beata Śleszyńska

Do pobrania

Plik Opis
pdf Chronimy Zdrowie – maj 2024