Dzień Głosu Nadziei 

Dzień Głosu Nadziei zbliża się wielkimi krokami! Wciąż jeszcze z wdzięcznością wspominamy Waszą szczodrość z ubiegłego roku, dzięki czemu udało nam się po wielu latach starań stworzyć małe studio nagrań. To właśnie tu powstają nasze nowe produkcje, które mamy nadzieję, że zostały przez Was zauważone i są dobrą zapowiedzią na przyszłość.

Chcielibyśmy Was zaprosić w to miejsce w ramach Dnia Otwartych Drzwi Głosu Nadziei, 21 kwietnia. Będziecie mogli zobaczyć z bliska jak to wszystko wygląda i na pewno coś razem nagramy. Przekazujemy już teraz, żeby wpisać w kalendarz i zaplanować wyjazd do Warszawy.

Link do zgłoszenia Waszych odwiedzin: https://forms.gle/snvgbDft4P8w2W9B8

To będzie zaraz po Dniu Głosu Nadziei, 20 kwietnia, gdzie tym razem naszym projektem jest wymiana kamer, które dla produkcji medialnych są kluczowe. Obecnie używane mają już ok. 6 lat i odstają jakością od współczesnych standardów. Jest to niemały wydatek, ale nie mamy wątpliwości, że Pan Bóg lubi czynić cuda i hojnie nas wszystkich obdarowuje!

Jak można złożyć dar dla Głosu Nadziei?

  1. Podczas kolekty w drugiej części nabożeństwa 20 kwietnia możesz przekazać swój dar w kopercie lub dołączyć do zbiórki w koszyku.
  2. Jeśli wolisz, możesz także przekazać dar bezpośrednio na konto bankowe Ośrodka Radiowo-Telewizyjnego Głos Nadziei: 69 1240 6218 1111 0010 6085 8316, z dopiskiem: „Modernizacja sprzętu”.
  3. Napisz do nas na kontakt@glosnadziei.pl i możemy porozmawiać o formach wsparcia.

Przed nami Festiwal Hosanna w Częstochowie i oczywiście Głos Nadziei będzie dla Was transmitował to wydarzenie. Pamiętajcie jednak, że część popołudniowa przeglądu będzie jedynie zarejestrowana, a publikowane będą wybrane wykonania. Czynimy to na prośbę tak wykonawców, jak i Organizatorów. Dzięki temu wykonawcy mogą być spokojni, że drobne potknięcia nie pójdą w eter, a Organizatorzy mogą liczyć na Waszą obecność na żywo w Filharmonii.

Gdzie nas oglądać? Youtube.com/GlosNadziei

Camp też będziemy transmitować 😉 PreCamp 16-19 lipca, Camp 19-28 lipca. Mówca: Ty Gibson!!!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!

W imieniu całego zespołu ORTV Głos Nadziei,

pastor Marek Micyk

Piszcie śmiało: kontakt@glosnadziei.pl