Warsztaty Zdrowych Relacji – 17 marca

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Chrystusie!

Zapraszamy na kolejne Warsztaty Zdrowych Relacji Online, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 17 marca 2024 r. o godzinie 10. Tytuł spotkania: „Jak nie zostać ofiarą manipulanta i nigdy nie manipulować?”

Porozmawiamy o tym, dlaczego niektóre osoby swoim zachowaniem sprawiają, że czujemy się zdezorientowani, zagubieni i przygnębieni? Dlaczego niektórzy ludzie łatwiej niż inni ulegają manipulacjom i stają się ofiarami? Jak rozpoznać manipulanta i nie dać się wciągnąć w wir jego manipulacji?

Gościem spotkania będzie Mikołaj Krzyżanowski – teolog, doradca rodzinny, student psychologii klinicznej.

Warsztaty Zdrowych Relacji mają na celu wspieranie uczestników w budowaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji we wszystkich sferach życia – od rodzinnych więzi, przez relacje zawodowe, po interakcje w społeczności kościelnej.

Struktura warsztatów obejmuje 50-minutowy wykład, po którym następuje interaktywna sesja pytań i odpowiedzi, dająca możliwość pogłębiania poruszanych tematów.

Warsztaty pomogą w zrozumieniu siebie i innych, umożliwiając lepsze zarządzanie emocjami i konfliktami. Dołączając do nas, staniesz się częścią wspólnoty, która łączy podobne wartości i cele rozwoju. Oferujemy praktyczne narzędzia, które można natychmiast wdrożyć w codziennym życiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Zdrowych Relacji, gdzie wspólnie kształtować będziemy zdrowsze relacje w naszym życiu.

Warsztaty Zdrowych Relacji

Dołącz na Zoom Spotkanie

https://us02web.zoom.us/j/87950967560

Identyfikator spotkania: 879 5096 7560

Z pozdrowieniami,

Beata Śleszyńska – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Zarządzie Kościoła
Alicja Bylina – Dyrektorka Sekretariatu Rodziny w Zarządzie Kościoła
Roksana Bilicz – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Diecezji Południowej
Patrycja Stupp – Dyrektorka Sekretariatu Zdrowia w Diecezji Zachodniej