Warsztaty Zdrowych Relacji

Rozpoczynamy Warsztaty Zdrowych Relacji Online!

Z wielką radością ogłaszamy cykliczne Warsztaty Zdrowych Relacji Online, które będą odbywać się co miesiąc w niedzielę, z krótką przerwą letnią. Naszym celem jest rozwijanie umiejętności budowania trwałych i satysfakcjonujących relacji. Pierwszy warsztat już 11 lutego 2024 r. o godzinie 10:00 na ZoomieID Spotkania zoom: 879 5096 7560.

Warsztaty Zdrowych Relacji mają na celu wspieranie uczestników w budowaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji we wszystkich sferach życia – od rodzinnych więzi, przez relacje zawodowe, po interakcje w społeczności Kościelnej.

Struktura warsztatów obejmuje 50-minutowy wykład, po którym następuje interaktywna sesja pytań i odpowiedzi, dająca możliwość pogłębiania poruszanych tematów.

Warsztaty pomogą w zrozumieniu siebie i innych, umożliwiając lepsze zarządzanie emocjami i konfliktami. Dołączając do nas, staniesz się częścią wspólnoty, która łączy podobne wartości i cele rozwoju. Oferujemy praktyczne narzędzia, które można natychmiast wdrożyć w codziennym życiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Zdrowych Relacji, gdzie wspólnie kształtować będziemy zdrowsze relacje w naszym życiu.