Inspiracje Misyjne

Nowy Rok – nowe możliwości misji!

Tak jak przez całą wieczność będziemy poznawać Pana Boga i podziwiać Go, tak w każdym kolejnym roku możemy jeszcze piękniej opowiadać Ewangelię. W poszukiwaniu sposobów oraz inspiracji do opowiadania Ewangelii chcielibyśmy zaproponować Wam nowy cykl materiałów wideo, które będą relacjonować wydarzenia misyjne z różnych miejsc.

Każdego tygodnia będzie pojawiał się nowy film, który możecie obejrzeć na nabożeństwie w ramach czasu inspiracji misyjnych. Jest naszą modlitwą, by doświadczenie i opowiadanie o żywym Bogu, który czyni cuda również dzisiaj było stałym i wzrastającym elementem życia Kościoła. Ponieważ Pan Bóg jest niezwykły, a misja wielka to historii nam nie zabraknie. Zapraszamy Was do przekazywania nam historii i wydarzeń, którymi warto się podzielić z innymi. Dla zachęty i dla chwały Bożego Królestwa!

Materiały będą pojawiać się na kanale YouTube.com/GlosNadziei w sobotę rano, ponieważ główną ideą jest wspólne oglądanie na nabożeństwie. Dla osób technicznych, którzy przygotowują materiał do wyświetlenia w kościołach udostępniamy folder z plikami do pobrania:

INSPIRACJE MISYJNE – Folder

pastor Marek Micyk

Dyrektor Sekretariatu Misji