|

Konferencja Kierowników Ewangelizacji

Warszawa, 1 marca 2023

35Nie porzucajcie tej żarliwej ufności, z której powodu w Niebiosach czeka na was wspaniała nagroda, 36lecz uzbrójcie się w wytrwałość, abyście — pełniąc wolę Boga — dostąpili spełnienia Jego Obietnicy. 37PAN bowiem powiedział: Dni, które widzieli prorocy, zbliżają się powoli, stopniowo i niespiesznie. Jednak niezawodnie nadejdzie czas, gdy staną się one rzeczywistością. 38(…) lecz tylko ten, kto wytrwa w ufności do mnie, zostanie uznany za sprawiedliwego. Jedynie taki odziedziczy odwieczne i nieskończone życie.”

Hbr 10:35-38 Nowy Przekład Dynamiczny

 

VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA
KIEROWNIKÓW EWANGELIZACJI
ZOOM, 12 MARCA 2022

Drogie Siostry i Drodzy Bracia,

Serdecznie zapraszam Was na VII Ogólnopolską Konferencję Kierowników Ewangelizacji, który odbędzie się w dniu 12 marca 2023 (niedziela) w godz. 10.00-14.00 na platformie ZOOM.

Link: https://us02web.zoom.us/j/4159567734

Drodzy w Chrystusie,

Od pewnego czasu przychodzi nam zwiastować „odwieczną, niezmienną Ewangelię” w dynamicznie zmieniających się okolicznościach. Lata względnego spokoju mamy już za sobą, a przed nami rzeczywistość, która zmienia się jak w kalejdoskopie. Żyjemy na beczce prochu, w świecie, w którym jedna nieprzemyślana decyzja jest w stanie wywrócić wszystko do góry nogami. Ludzie wokół nas tracą zaufanie do swoich kościołów, tracą nadzieję, oddalają się od Boga. Jesteśmy naocznymi świadkami pogłębiającego się kryzysu wiary. Dlatego tak bardzo, właśnie dziś potrzebujemy Bożej obecności i prowadzenia! Świat tak bardzo potrzebuje Chrystusa!

Bóg powołał nas do zaniesienia wszystkim narodom poselstwa zbawienia. Chcemy się z tego zadania jak najlepiej wywiązać! Poszukiwaniu nowych metod zwiastowania Ewangelii będzie poświęcona nasza najbliższa konferencja.

Mimo, iż w obecnych warunkach nadal nie możemy spotkać się w naszym centrum szkoleniowym w zborze Łódź Górna, to jednak, nie chcemy rezygnować z naszej konferencji. Zapraszam Was do uczestnictwa w programie. Poniżej znajdziecie więcej szczegółowych informacji.

Serdecznie Was pozdrawiam i powierzam Bożej opiece! Do zobaczenia!

SEKRETARIAT MISJI

P A S T O R
Zbigniew Makarewicz

Do pobrania

Plik Opis
pdf Konferencja KE - program