Dzień Wydawnictwa “Znaki Czasu”

Dzień Wydawnictwa Znaki Czasu

CHRYSTUS DLA EUROPY – Życie Jezusa
MISYJNA KSIĄŻKA ROKU – Wielki bój

Drodzy Współwyznawcy i Sympatycy Kościoła!

Z okazji Dnia Wydawnictwa Znaki Czasu pragniemy podziękować Wam za dobrą współpracę w minionym roku oraz złożyć najlepsze życzenia noworoczne!

Przede wszystkim jednak pragniemy poinformować Was o szczególnych wydarzeniach, które będą miały miejsce w 2023 roku. Otóż Wydawnictwo Znaki Czasu weźmie udział w dwóch międzynarodowych projektach misyjnych: Chrystus dla Europy oraz Misyjna książka roku.

W związku z powyższym planujemy wydać w dużym nakładzie i w jak najniższej cenie dwie książki autorstwa Ellen G. White: Życie Jezusa oraz Wielki bój. Pozycje te opublikowane zostaną w nowej graficznej wraz z audiobookami. Będą to wydania wyjątkowe pod każdym względem.

Wierzymy, że dary zebrane z okazji Dnia Wydawnictwa Znaki Czasu pozwolą na zrealizowanie tych ambitnych projektów misyjnych. Dzięki zebranym środkom możliwe będzie dotarcie z ewangelią do wielu tysięcy naszych rodaków. Natomiast jesienią 2023 roku jedna z tych książek zostanie przekazana nowo wybranym posłom i senatorom.

Ufamy, że – podobnie jak w minionych latach – prośba o dar na rzecz Wydawnictwa  Znaki Czasu spotka się z Waszą życzliwą odpowiedzią.

Prosimy Was także: Pamiętajcie o nas w swoich modlitwach i pozostańcie stałymi nabywcami naszych książek i czasopism w 2023 roku.

Z braterskim pozdrowieniem i podziękowaniem pozostaje

Mirosław Harasim