biblia-info.pl

Drodzy Pastorzy, Starsi Zboru, Siostry i Bracia,

Jest wiele serwisów o tematyce biblijnej. Ale czy wiecie, jak Biblia powstawała? Dlaczego składa się akurat z 66 ksiąg? Czy są archeologiczne potwierdzenia biblijnych wydarzeń? Jak Biblia radzi sobie w zestawieniu z nauką?

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest przestrzeń internetu w docieraniu do ludzi poszukujących Boga i wskazówek w Jego Słowie, kilka miesięcy temu powstała grupa robocza[1], która pracowała nad stworzeniem wyjątkowego serwisu internetowego:

www.biblia-info.pl

Ideą powstania serwisu było stworzenie adwentystycznej platformy, na której będą publikowane informacje z zakresu powstawania Biblii a także ciekawostek z nią związanych.

Aby ułatwić Wam poszukiwanie odpowiedzi na pytania, przygotowaliśmy aż 15 kategorii. W każdej z nich znajdziecie obszerny materiał. Będziecie mieli możliwość pobrać go w formie pdf, zobaczyć film bądź odsłuchać nagranie audio.

Na stronie znajduje się także wyszukiwarka, w której możesz wpisać swoje pytanie lub interesujące nas zagadnienie. Jeżeli na stronie jednak brakuje jakiejś tematyki, przygotowaliśmy również formularz kontaktu – napiszcie do nas a spróbujemy opracować taki materiał.

Z niniejszym okólnikiem otrzymaliście także plakat reklamujący nowy serwis internetowy. Zachęcamy Was do tego, abyście powiesili grafikę na tablicach ogłoszeń Waszych zborów a także umieścili go na zborowych stronach internetowych.

Z braterskim pozdrowieniem!

Zbigniew Makarewicz – Dyrektor Sekretariatu Misji
Daniel Kluska – Dyrektor Sekretariatu Komunikacji i Mediów


[1] W skład grupy roboczej wchodzili: Zbigniew Makarewicz, Daniel Kluska, Daniel Morozowski, Michał Dutkowski, Taras Semieniuk, Marek Kroczyk.