|

III Festiwal Twórczości Dzieci

III FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECI
małe WIELKIE talenty
Podkowa Leśna 14.11.2020 r.

Kochane Dzieci!

Czy podobał Wam się Festiwal Dzieci, który mogliśmy obejrzeć w telewizji internetowej nadzieja.tv 6 czerwca tego roku? Myślę, że tak! Skądinąd wiem, że wielu dorosłych także miało wielką przyjemność z oglądania tego, co przygotowaliście! Serdecznie dziękuję za Wasze występy i prace!
A dla tych, którzy zostali zachęceni, aby także spróbować swoich sił, mam dobrą nowinę: już 14 listopada odbędzie się kolejny, III Festiwal Twórczości Dzieci online w Podkowie Leśnej!!!

A zatem nadchodząca piękna polska złota jesień niech będzie czasem przygotowania filmów i prezentacji, które ukażą, jakimi talentami obdarzył Was dobry Bóg. Tak jak poprzednio, czekamy na Wasze pieśni, utwory instrumentalnerecytacjescenki biblijneanimacje komputeroweprezentacje z pracami plastycznymi lub czymkolwiek innym, co zaprezentuje Wasz talent. A wiem, że fantazja to jedna z Waszych najmocniejszych stron!

Podobnie, jak poprzednio, zachęcamy  do występów także całe rodziny.

Serdecznie prosimy, abyście przesyłali nam także filmiki, w których opowiadacie
o Waszych doświadczeniach misyjnych.
 Jeśli lubicie się modlić – również czekamy na takie nagrania z otwartymi ramionami! A może chcielibyście wystąpić w roli „opowiadacza” historii dla dzieci przed kazaniem? Zachęcamy gorąco!! Dzięki Wam nasze festiwalowe nabożeństwo będzie bogatsze
i bardziej barwne!

Jak wziąć udział w Festiwalu?

  1. Najpierw poprosimy Was o deklaracje przysłania nagrań, abyśmy wiedzieli, jakiego rodzaju będzie to dzieło (np. piosenka, wiersz, scenka, prezentacja) i kto będzie wykonawcą, a także telefon i adres mailowy rodzica/opiekuna. Termin składania takich deklaracji to 14 październikaDeklaracje wysyłamy na adres: malgorzata.sicinska@adwent.pl
  2. Tym razem wprowadzamy limit filmików – prosimy, aby jeden wykonawca przesłał nie więcej niż dwie produkcje (np. jedna pieśń i jedna prezentacja z rysunkami).
  3. Termin nadsyłania gotowych nagrań to 25 października. Przypominamy, aby do każdego nagrania dołączony był osobny filmik, na którym wykonawca krótko się przedstawi.

Dołączam wytyczne związane z przygotowaniem filmów na Festiwal oraz formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i podpisania przez Waszych Rodziców.

UWAGA!! Filmy, które nie będą spełniały kryteriów technicznych (np. będą nagrane w pionie), nie będą mogły zostać wyemitowane (ich autorzy będą proszeni o poprawienie ich).

Nagrania wysyłajcie na adres: festiwal.dzieci@adwent.pl.

Dodatkowe informacje: Halina Jankowska 608 351 055

Życzę Wam dużo fajnych pomysłów i do zobaczenia podczas Festiwalu!

Halina Jankowska
608 351 055
Dyrektor Sekretariatu Dzieci