Dzień Edukacji Adwentystycznej

Drodzy:  Dzieci, Młodzieży, Siostry i Bracia,

W Dzień Edukacji chcemy w szczególny sposób podkreślić rolę edukacji w procesie wychowania naszych dzieci i młodzieży. Jesteśmy wdzięczni Bogu za możliwość edukacji oraz za wysiłek w tej dziedzinie rodziców, wychowawców i nauczycieli.

Dodatkowe powody do wdzięczności, to obchody 90-lecia istnienia naszej Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej oraz 60-lecie istnienia Szkoły w Podkowie Leśnej, od 1959 roku. Obecnie w WSTH studiuje stacjonarnie i zaocznie ok. 1000 studentów. Kolejny raz Szkoła otrzymała akredytację Departamentu Edukacji Generalnej Konferencji. Jest to wyraz uznania dla poziomu realizowanego programu nauczania w duchu chrześcijańskich wartości.

Drodzy, zbliżają się wakacje, czas odpoczynku od zajęć szkolnych. Mamy specjalną ofertę: tygodniowy intensywny kurs nauki języka angielskiego dla młodzieży szkolnej. Sprawdź może ten kurs jest dedykowany właśnie dla Ciebie!

Kolejna oferta, już powakacyjna, to studia licencjackie dla młodzieży z naszej społeczności, aby lepiej poznać Boga, służyć bliźniemu i Kościołowi. Zapraszam do obejrzenia filmu, przygotowanego specjalnie dla Was.

Szkoła i Campus mają służyć młodzieży do zdobywania wiedzy oraz integracji tych,  którzy pragną zaangażować się w życie Kościoła. Potrzebujemy Waszych modlitw i zachęty, a także wsparcia finansowego.

Składając swój dar wspomagasz w 100% Instytuty Teologiczne.

Wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy.

Anna Słonecka-Polok i Beata Baron