||

Konferencja “Dzieci w misji”

Kochane Siostry i Drodzy Bracia,

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję pt. „Dzieci w misji“, która odbędzie się w Pszczynie w dniach 3-5 maja 2019 (rozpocznie się 3 maja o 15:00 i zakończy 5 maja około godziny 14:00).

Organizatorami konferencji są Sekretariaty ds. Dzieci oraz ds. Pathfindersów przy Zarządzie Kościoła jak również Diecezja Południowa KADS.

Gośćmi specjalnymi będą Yasmina H. Sole oraz Ken Burton, którzy są współzałożycielami zboru w Worthing pod Londynem. Yasmina jest założycielem i i liderem organizacji Caring Candles, która zajmuje się pomocą społeczną przy użyciu dzieci, co znalazło aprobatę księcia Harrego oraz księżnej Meghan, wyrażoną w specjalnym liście przesłanym przez książęcą parę.

Głównym celem Konferencji jest zebranie pomysłów, które następnie będą służyć zaangażowaniu dzieci w misję w każdym zborze oraz przy ich użyciu.

Zapraszamy wszystkich Kierowników Działu Dzieci oraz Kierowników Działów Pathfinders w zborach i grupach w Polsce. Prosimy o oddelegowanie ze zboru osób odpowiedzialnych Dział Dzieci i Dział Pathfindersów

Oprócz tego zapraszamy wszystkie osoby, którym na sercu leży dobro dzieci oraz pozyskiwanie ich dla Chrystusa.

W trakcie Konferencji będzie czas na posłuchanie doświadczeń i pomysłów z innych stron świata, jak również na podzielenie się swoimi pomysłami które sprawdziły się w waszych zborach i co najważniejsze – na żarliwą wspólną modlitwę w tej sprawie.

W załączeniu szczegółowy plan konferencji i zasady przyjazdu.

Uprzejmie prosimy o wyznaczenie osób reprezentujących wasz zbór na tym wydarzeniu i o przekazanie ich danych do Sekretariatu Zarządu do 31 marca br. na adres: kancelaria@adwent.pl lub telefonicznie: 22 3131 431.

Niech dobry Pan Bóg  obficie Wam błogosławi w Nowym Roku!

W imieniu organizatorów,

Halina Jankowska
Dyrektor Sekretariatu Dzieci przy Zarządzie Kościoła


Program Konferencji Dzieci w misji