|

Dzień Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej

Drodzy Siostry i Bracia,

Już od 46 lat Korespondencyjna Szkoła Biblijna dzieli się Ewangelią o zbawieniu oraz promuje zdrowy styl życia.

Jesteśmy Bogu wdzięczni za te lata pracy, dzięki której tysiące ludzi otrzymuje słowa pocieszenia i nadziei na lepszą zmianę swojego życia.

Poniżej krótkie wypowiedzi korespondentów:

Pan Krzysztof z Podkarpacia

Myśli o powtórnym przyjściu Jezusa dają mi nadzieję. Jakże często w zabieganym życiu o tym zapominam – o tym, że wszystko się zmieni, że Jezus powróci… Kurs w internecie wlewa w moje serce dużo nadziei.  Czynicie kawał dobrej roboty!

 Pani Celina z Siedlec:

…i dziękuję za następne lekcje – Boże jak cudowna jest Biblia, coraz więcej ją poznaję, nie tylko teoretycznie, ale i w moim życiu następują prawdziwe „Odkrycia” miłości i łaski Bożej!

Pan Andrzej – osoba młoda:

Bardzo żałuję za moje grzechy, jest mi niezmiernie wstyd za to co zrobiłem ludziom… jest mi z tym strasznie ciężko …bardzo bardzo przepraszam, mam żal do siebie…

 Ta cudowna nowina o przebaczeniu Jezusa i dawaniu pokoju w serce, jest celem pracy Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej.

Chcemy przede wszystkim podziękować Wam za dotychczasowe wsparcie finansowe naszych projektów. Wydaliśmy w nowym opracowaniu i grafice kurs biblijno-teologiczny pt. „Odkrycia”. Aktualnie pracujemy nad serią lekcji nt. depresji, którym zajmują się najlepsi profesjonaliści w naszym Kościele. Chcemy wydać ją w najbliższych miesiącach.

Zwracamy się do Was z gorąca prośbą – wesprzyjcie nas tak, aby efektywnie reklamować te dobre programy, które mamy. Dzisiaj nie wystarczy mieć dobry program, trzeba go jeszcze efektywnie zareklamować.

Jeszcze raz dziękujemy Bogu za Wasze zaangażowanie i Waszą hojność.

Wdzięczni za zaangażowanie i hojność

Mirosław Karauda i Lucyna Kurz