|

Zjazd misjonarzy Dolnego Śląska, Świdnica, 23.06.2018

 

ZJAZD MISJONARZY DOLNEGO ŚLĄSKA – ŚWIDNICA,
SOBOTA 23 CZERWCA 2018.

Siostro i bracie w Chrystusie. Jeśli jesteś zaangażowany /-a/ w głoszenie Ewangelii, kolportujesz literaturę, śpiewasz, prowadzisz wykłady biblijne, wykłady zdrowotne, udzielasz lekcji biblijnych, rozmówcę prowadzisz do Słowa Bożego lub prowadzisz inne formy dotarcia z Ewangelią do ludzi to przyjedź do Świdnicy i podziel się swoim doświadczeniem, świadectwem, sprawozdaniem z pracy misyjnej, entuzjazmem i pomysłami misyjnymi. Ten Zjazd jest dla ciebie.

Drodzy, jeśli nie jesteście zaangażowani w Ewangelizację i nie macie doświadczeń misyjnych, ale pragniecie włączyć się w wir pracy misyjnej i poddać się Duchowi Świętemu w misji, to przyjedźcie i posłuchajcie doświadczeń, świadectw, sprawozdań i pomysłów.

Nie będziemy mieli szczególnego gościa, ale Wy, piechota w Armii Bożej będziecie szczególnymi gośćmi na tym Zjeździe.

Przyjedźcie z entuzjazmem, zapałem, odwagą i determinacją w pracy dla Pana. Chcemy wspólnie szukać inspiracji aby Duch Święty jeszcze bardziej efektywnie prowadził nas z Jego Słowem do mieszkańców Dolnego Śląska. Jeśli to możliwe przywieźcie ze sobą prezentacje multimedialne z waszej pracy.

Zjazd Misjonarzy odbędzie się w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Świdnicy u. Jagiellońska 3. Rozpoczniemy o godzinie 9.30 a zakończymy około godziny 16.30.

Do zobaczenia w Świdnicy

Pastor Andrzej Majewski