|

Izrael – Egipt – Jordania wyjazdy studyjne

Z wielką satysfakcją wspominamy wyjazdy do Izraela z października 2017 r. Przygotowany był wyjazd dla 50 osób, a ostatecznie niemal 100 osób odwiedziło Ziemię Świętą i wciąż pojawiają się kolejne zapytania.

Są to wyjazdy dedykowane dla chrześcijan, którzy chcą zobaczyć miejsca związane z wydarzeniami biblijnymi. Nie jest to typowa pielgrzymka utartymi drogami i od kościoła do kościoła. Wprowadzeniem do każdego z miejsc są rozważania biblijne pastorów, zatem można liczyć na duchowe pokrzepienie i dobrą ewangelizację jeżeli zabierzecie swoich przyjaciół. Programy wyjazdów mają również duże walory edukacyjne. Najlepszą rekomendacją są komentarze dotychczasowych uczestników.

W roku 2018, już nie Zarząd Kościoła, a Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna przygotowuje ofertę studyjnych wyjazdów w następujących kierunkach i terminach:

  • Izrael (wiosna i jesień) – program jak w 2017 r., – www.adwent.pl/izrael2017

  • Jordania i Egipt (jesień)

  • Śladami reformacji (lato, opcjonalnie)

  • W kolejnych latach, obecnie w fazie projektu: Grecja śladami Biblii; Turcja – 7 zborów apokalipsy; Rzym i jego historia.

Cena (bez ukrytych dodatków walutowych):

       Izrael 3200-3500 zł; Jordania 3500-4100 zł; Śladami reformacji ???? zł.

Wypełnij krótką ankietę i wyślij wstępne zgłoszenie (niezobowiązujące). Pomoże nam to w planowaniu i umożliwi szybkie przesłanie informacji, jak tylko pojawią się wszystkie szczegóły i rozpoczniemy zbierać faktyczne zapisy na wyjazdy. Jeżeli uważasz, że oferta może zainteresować Twoich znajomych to śmiało ich zapraszaj.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/BLfKjfi4quNksdEA3

ZAPRASZAMY!