|

Obozy misyjne GM3A

OŻYW NAS PONOWNIE! – 500 lat reformacji

OBOZY MISYJNE 2017

Witajcie!

Już zaledwie kilka tygodni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia kalendarzowego lata. Zapewne wielu z Was planuje swoje wakacje i czas urlopu. Jak co roku, pragniemy przedstawić Wam ofertę wielu atrakcyjnych obozów misyjnych. Gorąco zachęcamy do tego, abyście przeznaczyli choć kilka dni Waszego cennego wolnego czasu na służbę Bogu i bliźnim. Wiemy, że często samotnie jest trudno ruszyć do misji, dlatego poprzez obozy misyjne chcemy stworzyć warunki, aby każdy niezależnie od wieku czy doświadczenia miał możliwość zasmakowania pracy dla Jezusa. Mamy głęboką nadzieję, że z przedstawionego wachlarza wydarzeń każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Informujemy też o tym, że każdy obóz ma różną specyfikę, oraz jest na nim wykonywany inny rodzaj pracy misyjnej, dlatego zachęcamy do kontaktu z liderem odpowiedzialnym za dany obóz.

Ten rok nie tylko w Polsce, ale i na świecie jest szczególnie poświęcony temu, by przyjrzeć się „śladom reformacji” dlatego też na obozach misyjnych będziemy chcieli poruszyć aspekty ożywienia i reformacji w naszym życiu codziennym i duchowym. Ellen White napisała znane nam słowa: „Ożywienie prawdziwej pobożności wśród nas jest największą i najpilniejszą ze wszystkich naszych potrzeb”. Niech Bóg rozpali ogień w naszych sercach, i niech każde tegoroczne doświadczenie pomoże zbliżyć się do Jezusa oraz trwać na drodze do Niebiańskiego Kanaanu.

P.S. Osoby, które będą uczestniczyły w trzech wakacyjnych obozach GM3A, tegoroczny Kongres Misyjny będą miały bezpłatny!

Zachęcamy też do zapoznania się z treścią ulotki, która wraz z okólnikiem na pewno dotarła do Waszego zboru!

Alicja Bylina,

Grupa Misyjna „Trzej Aniołowie”