|

Kolonia dla dzieci – Zatonie, 8-16 lipca 2012 

KOLONIA LETNIA W ZATONIU

8-16 LIPIEC 2012

Drodzy Rodzice !

Jeszcze tylko dwa miesiące i nasze dzieci usłyszą ostatni w tym roku szkolnym dzwonek ponieważ rozpocznie się wymarzony czas wakacji. Wszyscy Rodzice pragną aby był to nie tylko czas spokojny i bezpieczny, ale również aby ich dzieci spędzało czas w zdrowej chrześcijańskiej atmosferze i właściwie kształtowało swój charakter, miało możliwość każdy dzień rozpocząć i zakończyć modlitwą i tekstami Słowa Bożego. Myślę, że czas kolonii letniej, jaka odbędzie się w tym roku w Zatoniu w dniach 8-16 lipca zapewni Waszym dzieciom zarówno aktywny wypoczynek na łonie przyrody, z daleka od szumu i pośpiechu miast jak również serdeczną atmosferę i miłe wspomnienia.

Kochane Dzieci!
Jest przygotowany dla Was wspaniały czas letniego wypoczynku w Zatoniu podczas kolonii. Będziecie mogły odpocząć, korzystać z tego co daje świeże powietrze, woda i las, zawiązać nowe znajomości, ale również będziecie mogły w ciepłej i przyjaznej atmosferze zawrzeć najwspanialszą przyjaźń z naszym Stwórcą. Zarówno kierownictwo kolonii jak i opiekunowie będą troszczyć się o Was, pomagać Wam oraz dbać o to aby czas spędzony na kolonii był ciekawy i mile spędzony.

Kolonia odbędzie się dla dwóch grup wiekowych:
– I grupa wiekowa 7-10 lat
– II grupa wiekowa 11-15 lat

Rozpoczęcie nastąpi w niedzielę 8 lipca wieczorem, Wszystkich, którzy przyjadą chcemy powitać smaczną i pożywną zupą. Zakończenie kolonii nastąpi 16 lipca również ciepłym posiłkiem w porze obiadowej.

Całkowity koszt pobytu na kolonii wynosi 430 zł. Zgłoszenie oraz kartę uczestnika należy przesłać do Diecezji z napisem na kopercie „ Kolonia” do dnia 31 maja br. Ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie Was pozdrawiam i do zobaczenia na koloni

Przewodniczący Diecezji
Ryszard Jankowski

Załączone pliki:

Karta-2012