ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Międzynarodowy Dzień Modlitwy Kobiet
sobota, 4 marca 2017
16 lutego 2017 | Kamil Raw

Drogie Siostry,

Witam Was z okazji Światowego Dnia Modlitw Kobiet. Cieszę się, że w kolejnym roku możemy razem zanosić  modlitwy do Naszego Boga. W związku z tym został przygotowany przez G.C. szczególny program składający się z kazania z prezentacją na sobotnie nabożeństwo, historia dla dzieci oraz dwie prezentacje na spotkanie popołudniowe. Wierzę, że zjednoczone w modlitwie będziemy mogły przedstawiać wszelkie intencje Panu Bogu. Niech Łaskawy Ojciec Niebieski Was błogosławi. Serdecznie pozdrawiam.

Halina Jankowska


 

Międzynarodowy Dzień Modlitwy Kobiet

4 marca 2017

„Żarliwe modlitwy i wiara bez lęku"
Autorka: Gina Wahlen

Przygotowane przez Generalna Konferencję Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego

Departament ds. Misji Kobiet

 

Drogie Siostry,

pozdrawiam Was bardzo serdecznie z okazji Międzynarodowego Dnia Modlitwy. Naszą  radością i przywilejem jest oddawać chwałę i zanosić prośby do naszego niebiańskiego Ojca, który słyszy i odpowiada zgodnie z Jego wolą.

Czy kiedykolwiek wylewałyście swoje serce przed Bogiem, błagając Go o bezpośrednią interwencję? Czy kiedykolwiek szeptałyście słowa modlitwy tak głębokiej i osobistej, że wysłuchać jej mógł jedynie Bóg?
Kazanie na Międzynarodowy Dzień Modlitwy Kobiet 2017 nosi tytuł „Żarliwe modlitwy i wiara bez lęku". Gina Wahlen pisze: „Najpierw musimy sobie uświadomić naszą bezradność i w wierze wyciągnąć rękę do Boga. Musimy być z Nim zupełnie uczciwi, nie próbując niczego przed Nim ukrywać. I w końcu - musimy Mu się zupełnie poddać, wierząc, że kocha nas, że jest w pełni godzien zaufania, i że dotrzyma tego, co obiecał".

W załączeniu przedstawiamy dodatkowo dwa seminaria dotyczące osobistego wzrostu: „Chodzenie z Bogiem - Powrót do źródeł", w którym wymieniono duchowe narzędzia rozwijające życie modlitwy, oraz „Zaproszenie do modlitwy" oparte na rozdziale „Drogi do Chrystusa" zatytułowanym „Przywilej modlitwy".

Przedstawiamy Wam wiele materiałów, z których możecie skorzystać, aby Wasz Dzień Modlitwy mógł być pełen radości i siły, jaką możemy czerpać z bliskiego kontaktu z Bogiem.

Z życzeniami radości i błogosławieństw,

Heather Dawn Small, Przewodnicza

 

 Załączone pliki:

    Dzień Modlitw Kobiet 2017 rozmiar: 786 kB