ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Wczasy zdrowotne w ośrodku Przystań w Grzybowie
08 lutego 2017 | Kamil Raw

Drodzy Wyznawcy,

Pragniemy zaprosić Was do udziału we wczasach zdrowotnych „Zdrowo na nowo" w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań" w Grzybowie. Jest to program gwarantujący dobraną dietę pod uczestnika turnusu, aktywny wypoczynek, masaż lecznicy i relaksacyjny, inhalacje, proste zabiegi hydroterapii, jak również poradę dietetyczną, konsultację lekarską oraz stałą opiekę lekarza i pielęgniarki. Udział w tych wczasach to także możliwość uczestnictwa w szkole zdrowego gotowania oraz w wykładach i prezentacjach na temat profilaktyki i leczenia chorób.

Każdy uczestnik po powrocie z tych wczasów będzie wyposażony w wiedzę i umiejętności nie tylko utrzymania uzyskanych efektów zdrowotnych w czasie turnusu, ale dalszej poprawy zdrowia, a tym samym poprawy jakości swojego życia.

Grzybowo to oaza spokoju i rekreacji. To mała, malownicza miejscowość letniskowa, położona 5 km na zachód od centrum Kołobrzegu, znanego i dynamicznie rozwijającego się kurortu nadmorskiego. Nie jest jednak tak zatłoczona i nawet w środku sezonu zachowuje swój specyficzny, dziewiczy charakter. Grzybowski Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań" znajduje się zaledwie 200 m od plaży, a to właśnie tereny pasa nadmorskiego mają największe właściwości lecznicze - to wielkie, naturalne inhalatorium. Fale morskie, uderzając o brzeg, powodują rozbijanie się cząsteczek wody, które zawierają jod, sól i ozon. To kryniczne, wzbogacone ozonem powietrze powoduje oczyszczanie górnych dróg oddechowych.

Jednak, aby ten program był możliwy prosimy Was nie tylko o udział, ale również o zaproszenie do udziału swoją rodzinę, znajomych czy też sąsiadów poprzez wręczenie dostarczonych naszych ulotek promujących to wydarzenie.

Zespół obsługujący program „Zdrowo na nowo" w skład, którego wchodzą, lekarz, pielęgniarka, dietetyczka, masażyści, specjaliści promocji zdrowia oraz kierownik ośrodka pragną dołożyć wszelkich starań, aby program stał się błogosławieństwem dla każdego gościa. Będziemy wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie w rozpowszechnienie idei programu oraz za wsparcie w modlitwie.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,

Beata Śleszyńska - Dyrektor Sekretariatu Zdrowia Kościoła
Marta Zawierucha - Kierownik Ośrodka "Przystań"
Paweł Lazar - Dyrektor ChSCh