ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Ogólnopolski zjazd młodzieży
Łódź, 6-8 stycznia 2017
21 grudnia 2016 | Kamil Raw

Witajcie! Wraz z końcem roku przychodzi czas podsumowań, refleksji i planów na kolejne 365 dni! Jako zbór Łódź-Górna proponujemy najlepszy z możliwych początków i zapraszamy Was na I Ogólnopolski Zjazd 6-8 stycznia 2017r. do Łodzi. Zjazd będzie nosił tytuł: "Bądźcie przyjaciółmi ludzi".

Zjazd rozpoczniemy piątkowym, duchowym programem wieczornym, gdy wraz z młodzieżą akademicką naszego miasta będziemy chcieli wspólnie modlić się i szukać więzi. Sobotę rozpoczniemy uroczystym nabożeństwem, by płynnie przejść do popołudniowego panelu pytań i odpowiedzi, w którym każdy z Was będzie mógł zadać pytanie, zająć stanowisko i zagłosować w najbardziej nurtujących Was kwestiach. Moderować dyskusję i przedstawiać stanowisko Pisma Świętego oraz Kościoła Adwentystów będą nasi pastorzy w programie: "Tak czy nie". Oto wybrane tematy:

  • czy aborcja zawsze jest zła?
  • czy mogę wstąpić do partii?
  • czy Biblia zabrania seksu przed ślubem?
  • czy eutanazja to miłosierdzie?
  • czy mogę iść na imprezę?

Wieczorem odbędzie się przygotowywany od wielu miesięcy galowy koncert charytatywny, w którym wezmą udział najlepsi muzycy i wokaliści naszego Kościoła oraz wielu gości. Zjazd zakończymy w niedzielę ok. południa.

Czeka na Was nowy obiekt kościelny, a w nim możliwość noclegu (trzy prysznice, cztery toalety, ogrzewanie podłogowe).
Spełniliśmy nasze wielkie marzenie i teraz dobry Bóg dał nam warunki, by zaprosić wszystkich Was do Łodzi i z sercem wyjść do ludzi.

Wierzymy, że te spotkania staną się nową ogólnopolską tradycją. Przyłożymy wszelkich starań by był to dobrze zorganizowany, niezapomniany i duchowy czas u stóp Pana Jezusa i wśród lokalnej społeczności.

WAŻNE! Jako, że liczba miejsc jest ograniczona - bezwzględnie wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: www.badzcieprzyjaciolmiludzi.adwent.pl.