ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Połączenia
25-27 listopada 2016
17 listopada 2016 | Kamil Raw

 

Drogi Użytkowniku internetu!

Wiem, że korzystasz z poczty mailowej i często zaglądasz na strony sieci społecznościowych. Wykorzystaj te działania dla Bożej sprawy. Możliwości jakie daje nam internet w głoszeniu ewangelii są większe, niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego nie możemy pozostać niewidoczni w sieci jako głosiciele Dobrej Nowiny.

Już za tydzień kolejne odcinki programu P O Ł Ą C Z E N I A. Nowoczesna formuła i charakter każdego z odcinków pomogą przybliżyć zagadnienie wiary tym, którzy jeszcze nie dostrzegają jej wpływu na codzienne wybory.

Z uwagi na wyjątkowy wzrost w ostatnich latach znaczenia aktywności fizycznej wśród polaków 1 a przy tym rosnącą liczbę osób zapadających na depresję 2, zdecydowaliśmy się poruszyć w dwóch najbliższych odcinkach programu właśnie te dwa zagadnienia. Natomiast w części niedzielnej porozmawiamy o tym, jak zbudować silne i trwałe małżeństwo 3:

  • 25.11 - Piątek / 19:00 / Aktywność - dobra na wszystko?
  • 26.11 - Sobota / 19:00 / Żyć pozytywnie
  • 27.11 - Niedziela / 19:00 / Solidne małżeństwo

Zachęcam Cię do tego, abyś był  a k t y w n ą  częścią tej misji. Program będziesz mógł śledzić na żywo w dwóch miejscach:

Jestem pewien, że znasz kogoś, kto byłby zainteresowany tymi odcinkami. Zachęcam Cię, abyś zareklamował program wśród swoich znajomych (również w internecie) i dołączył do dyskusji (na czacie) w trakcie trwania programu. Do zobaczenia!

Z braterskim pozdrowieniem,

Daniel Kluska

Koordynator projektu LIFEconnect w Polsce

 

1 Według raportu CBOS [BS/129/2013], z deklaracji badanych wynika, że dwie trzecie z nich (66%) uprawiało sport bądź ćwiczenia w ciągu ostatniego roku, przy czym 40% podejmowało aktywność fizyczną regularnie, zaś 26% sporadycznie.

2 Według raportu Uczelni Lazarskiego „Depresja - analiza kosztów ekonomicznych i społecznych", zaburzenia nastroju - depresja, dystymia i mania - łącznie rozpoznawano u 3,5% respondentów, co przy ekstrapolacji wyników umożliwia oszacowanie liczby osób dotkniętych tymi problemami na około 1-1,5 miliona osób w Polsce.

3Według GUS's w 2014 roku zawarto ponad 188 tys. małżeństw przy czym w tym samym roku miało miejsce ponad 66 tys. rozwodów.