ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Pomóż ofiarom wojny na Ukrainie!
01 marca 2015 | Kamil Raw

Pomóż ofiarom wojny na Ukrainie!

Drodzy Bracia i Siostry!

Od kilku miesięcy z przerażeniem obserwujemy rozwój konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Według szacunków zginęło w nim już 4,5 tys. osób, a 10 tys. zostało rannych. Wiele osób zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. W regionie objętym wojną nadal żyje ponad 5 milionów ludzi.

W tym trudnym czasie jesteśmy w naszych myślach z mieszkańcami Ukrainy, z których znaczną część (50 tys.) stanowią nasi bracia i siostry.

Jako ADRA Polska pragniemy zorganizować pomoc dla tych, którzy w wyniku wojny ucierpieli najbardziej - rodzin z dziećmi, których domy zostały zniszczone.

Dlatego też apelujemy do Was o wpłaty na konto ADRA Polska, które pozwolą na realizację tego wsparcia:

ADRA Polska
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
49 1240 1994 1111 0010 3092 3882
z dopiskiem: „pomoc Ukrainie"

Jeśli pragniecie bardziej zaangażować się w pomoc ofiarom konfliktu zbrojnego na Ukrainie (zorganizować kwestę uliczną lub kolportaż ulotek), prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 609 480 523 (e-mail: jpolatynski@chsch.pl).

Dziękujemy Wam za każdy gest serca i solidarności z tymi, którzy utracili swoje domy, a często także spokój i nadzieję na przyszłość. Pozwólmy im odnaleźć je na nowo.

Z poważaniem,

Piotr Nowacki
Prezes Zarządu ADRA Polska

PS Pamiętaj, że każdy dar jest ważny i pomoże nieść wsparcie tym, których dotknęła tragedia wojny. Dziękujemy za twoją pomoc.Załączone pliki:

    Pomoc Ukrainie rozmiar: 557 kB