ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wy┼Ťlij artyku┼é do znajomego 

Pastorzy i Ewangeli┼Ťci
Lista pracownik├│w ko┼Ťcio┼éa na dzie┼ä 02 pa┼║dziernika 2017 r.
30 pa┼║dziernika 2015

Duchowni starsi (ordynowani)

Jacek Igła
pastor okr─Ögu
pomorskiego

Gdynia,
Kartuzy, L─Öbork, Sztum

Tel. 600 037 545
E-mail: jacekigla@poczta.onet.pl

Marek Jankowski

Kołobrzeg, Koszalin,
Karlino, Świdwin

Tel. 662 292 011
E-mail: marko777@vp.pl

Ryszard Jankowski
przewodnicz─ůcy DZ

Szubin

Tel. 52 384 21 95, kom. 608 036 077
E-mail: rjankowski@adwent.pl

Tomasz Kosowski
sekretarz-skarbnik DZ

Poznań

Tel. 61 847 11 67, kom. 698 636 544
E-mail: tomaszkosowski@zaufanie.pl

Andrzej Majewski
pastor okr─Ögu
dolno┼Ťl─ůskiego

Lubin, Świdnica, Wałbrzych

Tel. 74 851 26 93, kom. 508 205 302
E-mail: anmajewski@gmail.com

Krzysztof Morozowski

Bolesławiec, Żagań,
Zgorzelec

Tel. 698 617 321
E-mail: krzysztofmorozowski@wp.pl

Piotr Samulak

Słupsk

Tel. 94 712 83 33, kom. 791 349 494
E-mail: samulak57@gmail.com

Andrzej Sieja

Jelenia Góra, Legnica,
Lwówek ┼Ül─ůski

Tel. 608 364 267
E-mail: asieja@poczta.onet.pl 

Stanisław Sowa
pastor okr─Ögu
zachodniopomorskiego

Stargard, ┼Üwinouj┼Ťcie,
Goleniów

Tel. 91 578 00 71, kom. 664 176 069

E-mail: stanislaw.sowa@onet.pl

Piotr Zawadzki
pastor okr─Ögu
wielkopolskiego

Gniezno, Kalisz, Konin, Poznań,
Jutrosin, Wrze┼Ťnia

Tel. 606 148 413
E-mail: zawpiotr@poczta.onet.pl

Duchowni m┼éodsi (pocz─ůtkuj─ůcy)

Tytus Gudzowski Nowogard, Szczecin Tel. 790 235 852
E-mail: tgudzowski@gmail.com

Piotr Hoffmann

Wroc┼éaw, S┼éu┼╝ejów

Tel. 533 777 220
E-mail: piotr.hoffmann@adwent.pl

Jarosław Jarosz

Elbl─ůg, Gda┼äsk,
Świerki

Tel. 663 288 942
E-mail: pastorjaroslaw@gmail.com

Sta┼╝y┼Ťci

Daniel Stasiak Gorzów Wlkp., ┼Üwiebodzin, Zielona Góra Tel. 691 229 319
E-mail: daniel@gmesh.net
Tomasz Roszak Toruń, Włocławek Tel. 605 992 018
E-mail: tomaszroszak@poczta.onet.pl

Ewangeli┼Ťci

Mateusz Głogowski Szczecinek,
Drawsko Pomorskie, Złocieniec
Tel. 600 834 587
E-mail: rogoznik7@gmail.com
Mirosław Kania Bydgoszcz, Inowrocław Tel. 667 608 090
E-mail: kania.miro@gmail.com
Adam Sobaszek Kłodzko Tel. 883 393 197
E-mail: adam.sobaszek@gmail.com

Norbert Solski

Che┼émno, Grudzi─ůdz

Tel. 515 180 517
E-mail: norbert777@o2.pl

Wojciech Wołoszyk

Chojnice

Tel. 500 324 820
E-mail: wojciech.woloszyk@adwent.pl

Aktualizacja: 28 wrze┼Ťnia 2017